هتل Abac بارسلونا

0

یکی از هتل های بسیار زیبا و نه چندان گران قیمت که در تور اروپا بارسلونا می توانید در آن اقامت داشته باشید، هتل Abac می باشد. البته توجه داشته باشید، که برای رزرو هتل Abac بارسلونای اسپانیا می باید زودتر بجنبید، زیرا صف انتظار این هتل همیشه شلوغ و پر از توریست های مشتاق می باشد. و در ضمن داشتن تنها 15 اتاق در این هتل موجبات شلوغی لیست انتظار را بیشتر فراهم می سازد.

طراحی داخلی هتل Abac

طراحی داخلی هتل Abac اسپانیا، با استفاده از دو رنگ بژ و سفید می باشد. هر یک از اتاق ها و فضای داخلی هتل دارای دکوراسیونی بی نظیر و رویایی می باشد.
تمام اتاق ها دارای دکوراسیون و وسایل هوشمند هستند. پرده ها با کنترل از راه دور باز و بسته می شوند. صدای آرام موزیک با استفاده از سیستم صوتی معروف Bang & Olufsen در اتاق های هتل و در لابی طنین افکن است.

رزرو هتل / هتل Abac

رزرو هتل / هتل Abac

اسپا، حمام ترکی، سالن ورزشی، استخر، سونا و جکوزی از دیگر امکانات هتل Abac هستند. همین طور رستوران فوق العاده لوکس این هتل را نمی توان از دست داد.
شهر بارسلونا پر از دیدنی ها و مراکز هیجان انگیز بوده و گردش و بازدید از تماشایی های این شهر تمامی نخواهد داشت. از جمله کلیسای ساگرادا فامیلیا، خیابان لارامبلا، کاسا میلا، پارک گوئل، باری گوتیک، ورزشگاه و موزه کمپ نئو، پارک مون جوییک، ساحل بارسلونتا، موزه هنر ملی کاتا لونیا، کاسا باتلو و…

رزرو هتل / هتل Abac

رزرو هتل / هتل Abac

 

رزرو هتل / هتل Abac

رزرو هتل / هتل Abac

اشتراک:

نظرات بسته اند