هتل 5 ستاره ی گرین مکس آنتالیا

0

تا چشم بر هم بگذارید، تابستان هم از راه می رسد و اینبار نوبت سفر های تابستانی است. مدرسه ها و دانشگاه ها تعطیل می شوند و افراد بیشتر فرصت این را دارند تا به گردشگری بپردازند. با وجود تمام نا امنی ها در ترکیه، آنتالیا هنوز هم جز برترین مناطق گردشگری در این حوالی است.

تور آنتالیا تابستان 96 با این هتل 5 ستاره

اگر به دنبال سفر به شهر آنتالیا و رزرو آنلاین هتل در این شهر توریستی هستید هتلی زیبا در میان درختان انبوه را به خاطر بسپارید.هتل 5 ستاره ی گرین مکس در منطقه ی ساحلی بلک و در محیطی روستایی چون نگینی می درخشد.فضای سرسبز و روستایی اطراف هتل اقامت در آنرا لذت بخش تر می کند.

هتل گرین مکس

هتل گرین مکس

هتل گرین مکس با 120000مترمربع مساحت و اتاقهایی با امکانات فوق العاده و کلیه امکانات تفریحی در خدمت مهمانانش است.

هتل دارای 440 اتاق با امکانات رفاهی ای چون تخت خوابهای زیبا و راحت،سیستم تهویه ی مطبوع،تلویزیون،تلفن مستقیم،حمام خصوصی و سشوار است که آرامش و آسایش را برای مسافران به همراه دارد.بعضی از اتاقهای هتل دارای بالکن خصوصی با چشم انداز زیبا به دریای مدیترانه و درختان سبز هستند که باید نشست و ساعاتی را به تماشای مناظر پرداخت و آرامش واقعی را تجربه کرد.

از انواع سرگرمیها و تفریحاتی که هتل ارائه می دهد نمی توان گذشت، ورزشهای آبی چون قایقرانی و شنا از جمله ی آنها هستند.علاوه بر این هتل از امکانات تفریحی چون زمین تنیس،فوتبال،والیبال ساحلی،استخر،سونا،حمام ترکی،جکوزی،سالن ماساﮋ و بدنسازی برخوردار است.

در رستورانهای با شکوه هتل انواع غذاها به صورت بوفه سرو می شود و می توان طعم لذتبخش غذاهای ترکی و بین المللی را چشید.در کنار رستوران هتل کافی شاپ بی نظیری وجود دارد که برای ساعات استراحت و جمع خانوادگی مناسب است.

هتل گرین مکس آنتالیا

هتل گرین مکس آنتالیا

اشتراک:

نظرات بسته اند