هتل 5 ستاره دلفین پالاس

0

برای گردشگری در ترکیه شهر زیبای آنتالیا در سواحل دریای مدیترانه را مدنظر داشته باشید. باید با تور ترکیه به این شهر زیبای ساحلی سفر کنید و با رزرو هتل در نزدیکی ساحل، چند روزی از آرامش دریا بهره ببرید. قصد داریم یکی از زیباترین و مجلل ترین هتلهای آنتالیا را برایتان معرفی کنیم. هتلی که با اقامت در آن، ساعاتی لذت بخش را سپری خواهید کرد.

هتل دلفین پالاس آنتالیا

هتل دلفین پالاس آنتالیا

هتل 5 ستاره دلفین پالاس
هتل دلفین پالاس آنتالیا یکی از زیباترین هتل های ترکیه است. این هتل زیبا از یک طرف در کنار آبهای زیبای مدیترانه قرار گرفته و از سمت دیگر به کوه های پوشیده شده از کاج تاروس مشرف است. این هتل با ارائه خدمات عالی و با کیفیت و مشتری مداری اش، توانسته نام خود را در لیست بهترین هتلهای جهان ثبت کند.
هتل دلفین پالاس آنتالیا دارای 600 متر ساحل اختصاصی است و 487 اتاق استاندارد، 40 اتاق خانوادگی، 24 اتاق اختصاصی، 6 اتاق برای معلولین دارد. چشم انداز زیبای اتاق های آن به دریای مدیترانه از بالکن ها و نوشیدن چای داغ میتواند لذت سفر را چندین برابر کند. از سوی دیگر مسافران باید اطمینان خاطر داشته باشند که تمامی اتاق های این هتل به امکاناتی نظیر دستشویی، سیستم تهویه هوا، تلویزیون ماهواره ای، مینی بار، سشوار، تلفن برای تماس های راه دور و محلی، جا رختی و گاو صندوق مجهز است. در این هتل انواع رستوران هایی با غذاهای  ایتالیایی، فرانسوی، چینی، ترکی و مکزیکی یافت میشود، چرا که 8 رستوران و کادرهای مجرب آن آماده ی پذیرایی از مهمانان هستند.
کسانی با خرید تور ترکیه اقدام به رزرو این هتل می کنند، تنها در زمان 10 دقیقه می توانند با ترانسفر فرودگاهی خود را به محل اقامتشان برسانند.

هتل دلفین پالاس آنتالیا

هتل دلفین پالاس آنتالیا

هتل دلفین پالاس آنتالیا

هتل دلفین پالاس آنتالیا

اشتراک:

نظرات بسته اند