هتل 5ستاره ی لوکس ریکسوس سان گیت

0

شهر آنتالیا در این روزهای گرم سال میزبان گردشگران از سراسر جهان است. دریای آبی مدیترانه بهانه ای خوب برای رونق تور آنتالیا در فصول گرم سال است. اما این سفر با اقامت در هتلهای ساحلی لذتبخش تر می شود.ساحل زیبای کمر با دارا بودن هتلهای زیبا مقصد عمده ی گردشگران خارجی است.یکی از این هتلها هتل 5ستاره ی لوکس ریکسوس سان گیت است.

این هتل با وسعت 250هزار متر مربع دومین هتل بزرگ کشور ترکیه به حساب می آید و از لحاظ تعداد اتاق رتبه ی اول را دارا است. اما تنها تعداد اتاق شرط نیست، زیبایی و امکانات اتاقها مهمتر است. اتاقها از کلیه امکانات رفاهی برخوردار هستند و این اقامت را دلچسب تر می کند.

هتل با درختان سبز احاطه شده است و دارای منظره ی زیبایی به سمت دریا است که می توان از بالکن اتاقها شاهد بود.ساحل اختصاصی از مزیتهای دیگر هتل است. 720متر ساحل اختصاصی زیبا سرگرمیهای دریایی دلچسبی را ارائه می دهد که می توان از بودن در هتل بیشتر لذت برد.

هتل از مرکز شهر 30 کیلومتر و از فرودگاه بین المللی آنتالیا 40کیلومتر فاصله دارد. همچنین با پای پیاده همراه با لذت بردن از مناظر مدیترانه ای می توانید از موزه ی باستان شناسی آنتالیا و دروازه ی زیبای هادریان دیدن کنید.

برای خرید بهترین تورهای آنتالیا اینجا کلیک کنید.

اشتراک:

نظرات بسته اند