هتل 4 ستاره نظر بیچ با تور آنتالیا

1

نوروز 97 در راه است و بسیاری از افراد از امروز برای سفر های نوروی خود برنامه ریزی می کنند. علاوه بر مقاصد گردشگری داخلی، بسیاری از مسافران، تورهای خارجی مانند تور آنتالیا را برای سفر بر میگزینند.

آنتالیا به دلیل جاذبه های گردشگری که دارد، مورد توجه بسیاری از مسافران قرار می گیرد. در این شهر هتلهای زیادی وجود دارد که ممکن است مسافران تور آنتالیا را برای انتخاب یکی از آن ها، دچار سردرگمی کند.

سفر به این شهر آن هم در تعطیلات عید گران تر از فصول دیگر سفر است. اما اگر مایلید تا در هزینه های خود کمی تغییر ایجاد کنید، بهتر است به سراغ هتل های کم ستاره تر بروید. انتخاب امروز ما هتلی چهار ستاره در آنتالیا است که البته امکانات بسیار خوبی دارد و اقامت شما را تضمین می کند.

معرفی هتل نظر بیچ آنتالیا

در سفر با تور آنتالیا همین بس که از پنجره ی اتاقتان دیدی چشم نواز به دریای مدیترانه داشته باشید. با رزرو هتل نظر بیچ شما این چشم انداز زیبا را مقابل دیدتان خواهید داشت.در سفر به شهر آنتالیا در رزرو هتل بایستی نزدیکی به دریا و چشم انداز دریا را در نظر داشته باشید تا سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

هتل نظر بیچ آنتالیا

هتل نظر بیچ آنتالیا

هتل 4 ستاره نظر بیچ بر روی صخره های مدیترانه ای از ساحل زیبای لارا 4کیلومتر فاصله دارد.به علاوه فضای داخلی هتل شیک و چشم نواز است. با اقامت در هتل نظر بیچ آرامش و آسایش واقعی را در سفرتان با تور آنتالیا تجربه خواهید کرد.از امکانات هتل می توان به اتاقهایی با فضایی مدرن و شیک به همراه تخت خوابهای راحت و شیک،تلویزیون و ماهواره،مینی بار و حمام خصوصی برخوردار هستند. همچنین باید گفت که اتاق های این هتل بالکن های خصوصی دارند که برای صرف یک چای و قهوه عصرانه، بسیار مناسب است.

هتل نظر بیچ آنتالیا

تور آنتالیا با هتل نظر بیچ آنتالیا

هتل نظر بیچ آنتالیا

هتل نظر بیچ آنتالیا

در رستوران هتل صبحانه، ناهار و شام به صورت بوفه ی آزاد سرو می شود.به امکانات بسیار هتل نظر بیچ استخر روباز، سونا،حمام ترکی و پلت فرم خصوصی مجهز به صندلی راحتی و چتر آفتاب را اضافه کنید. بهره گیری از امکانات هتل اقامتی خاطر انگیز را برای شما فراهم می کند.

چنانچه قصد سفر به آنتالیا در نوروز 97 را دارید، می توانید تورهای فوق العاده ای را با قیمت مناسب از لینک زیر خریداری کنید:

http://www.parmidatours.com/tour/antalya

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. نگین فرهودی در

    وای خدای من تور آنتالیا چقد گرون شده تا دو سال پیش خیلی ارزون تر از اینا بود اون موقع نرفتم حالا کلی گرون شده واسه یه هتل معمولی باید حداقل 3 میلیون پرداخت کرد تازه عوارض خروجم بزار روش