هتل 4 ستاره لارافالکن

0

سفر به شهر های مختلف و رزرو هتلهای 5 ستاره ی آنها هزینه ی سفر را به مراتب بالاتر خواهد برد. سفر به شهرهای خارجی همانند آنتالیا نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

کسانی که با خریداری تورهای آنتالیا در تابستان 96 مایلند به این شهر سفر کنند و هزینه ی کمتری بپردازند، میتوانند هتلهای 4 ستاره را به جای 5 ستاره ها برگزینند. در این شهر هتلهای 4 ستاره ی بسیار مناسبی وجود دارد که خدمات خوبی را ارائه میدهند. هتل لارافالکن یکی از این هتلهاست.

این هتل زیبا در ساحل مسحور کننده ی لارا ساخته شده است و همه چیز را برای یک سفر لذتبخش مهیا کرده است. این هتل در کنار ساحل صخره ای و منظره ای زیبا واقع شده است و از امکانات بسیار مناسبی بهره برده است.

لارافالکن دارای 275 اتاق است که در 6 بلوک جداگانه ساخته شده اند. هر کدام از این اتاق ها از طراحی خاصی بهره برده اند و چشم انداز زیبایی دارند که میتوانند سازنده ی لحظات به یادماندنی ای باشند. سیستم تهویه ی مطبوع،تخت خوابهای راحت،یخچال،تلویزیون و سیستم ماهواره و حمام از تجهیزاتی هستند که در تمامی این اتاق ها قرار داده شده است.

این هتل مانند بسیاری از هتلهای 5 ستاره ی لارا از امکاناتی نظیر استخر روباز و سرپوشیده به اضافه ی پارک آبی،استخر کودک،سالن تنبیس،رستوران ساحلی و رستورانهای متعدد،سونا،سالن ماساﮋ،حمام ترکی،فروشگاه و خدمات اینترنت و بسیاری دیگر بهره برده است.

اشتراک:

نظرات بسته اند