هتل های چهار ستاره ی پاریس

0

تور پاییز 97 اروپا و سفر به شهر رویایی پاریس یکی از بهترین اتفاقاتی ست که می تواند برای هر توریست و علاقه مند به سفرهای خارجی رخ دهد.
وقتی به شهر پاریس وارد می شوید، به هر سو که بنگرید دیدنی های این شهر زیبا محسورتان خواهد ساخت. خیابان های پاریس برای پیاده روی فوق العاده هستند و هر کجای این شهر صدها دیدنی ریز و درشت قرار دارد.

در این مطلب بر آن هستیم تا برترین هتل های چهار ستاره ی پاریس را به طور خلاصه معرفی کنیم.

تور اروپا پاییز 97 و هتل پولمن پاریس مونت پارناس

این هتل در خیابان Commandant Rene Mouchotte واقع شده است. 957 اتاق داشته و این اتاق ها در انواع 2 تخته، 3 تخته و سوئیت های یک خوابه و دو خوابه هستند.

از امکانات این هتل چهار ستاره ی شهر پاریس می تواند به خدمات روم سرویس 24 ساعته، سالن بدنسازی، آسانسور، ترانسفر فرودگاهی، بار، سالن همایش و کنفرانس، گاو صندوق در اتاق، رستوران، کافه، خشکشویی، فروشگاه، اینترنت بی سیم رایگان و… اشاره کرد.

هتل پولمن پاریس تور ایفل

هتل پولمن پاریس تور ایفل در Ave de Suffren واقع شده است. این هتل با داشتن 430 اتاق، امکاناتی از جمله رستوران، خدمات 24 ساعته در اتاق ها و سوئیت ها، مرکز تجاری، سالن همایش و کنفرانس، اینترنت بی سیم رایگان، پارکینگ و… دارد.
هتل چهار ستاره ی پولمن دارای اتاق های یک تخته، دو تخته، سه تخته و سوئیت های خانوادگی می باشد.

هتل ساینت جیمس آلبانی پاریس

هتل چهار ستاره ی ساینت جیمس آلبانی اتاق های یک تخته، دو تخته ، سه تخته و سوئیت های خانوادگی دارد. همین طور از امکانات هتل چهار ستاره ی ساینت جیمس آلبانی می توان به استخر سرپوشیده، سونا، جکوزی، ماساژ، رستوران، اینترنت وای فای، پارکینگ، آسانسور، رستوران، کافه، سالن همایش و کنفرانس، گاو صندوق در اتاق ها و… اشاره کرد.

هتل های چهار ستاره ی پاریس

هتل های چهار ستاره ی پاریس

هتل فرانسویس پاریس

از امکانات هتل چهار ستاره ی فرانسویس پاریس از جمله آسانسور، خشکشویی، سرویس نگهداری از کودک، بار، مرکز تجاری، سالن همایش و کنفرانس، گاو صندوق، خدمات 24 ساعته در اتاق ها و… هستند. همین طور لازم به ذکر است که این هتل دارای اتاق های یک تخته، دو تخته، سه تخته و سوئیت های خانوادگی می باشد که در مجموع به 40 واحد اقامتی می رسند.
با این حساب هتل مورد بحث یکی از هتل های کوچک و دنج پاریس با چهار ستاره محسوب می شود.

هتل وستمینستر پاریس

هتل وستمینستر در خیابان De la Paix قرار دارد. این هتل با داشتن 102 اتاق و سوئیت در انواع یک تخته، دو تخته، سه تخته، سوئیت، سوئیت یک خوابه، سوئیت دو خوابه، یک اقامتگاه عالی به نظر می رسد.
از امکانات آن می توان به پارکینگ اتومبیل، اینترنت بی سیم رایگان، رستوران، سونا، جکوزی، ماساژ، سالن بدنسازی، خدمات 24 ساعته در اتاق ها، آسانسور، خشکشویی، فروشگاه، بار، گاو صندوق در اتاق ها و… اشاره کرد.

هتل بست وسترن تریانون ریو گائوچ

هتل بست وسترن تریانون ریو گائوچ در انواع اتاق های یک تخته، دو تخته و سه تخته در 110 اتاق از بهترین انتخاب های شهر پاریس می باشد.

هتل های چهار ستاره ی پاریس

هتل های چهار ستاره ی پاریس

هتل ل مردین اتویل پاریس

هتل ل مردین اتویل در Boulevard Gouvion Saint Cyr بنا شده است. این هتل ساختمانی بزرگ داشته و 1025 اتاق یک تخته، دو تخته، سه تخته و سوئیت های لوکس و بزرگ دارد.
از امکانات آن نیز می توان به خدمات 24 ساعته در اتاق ها، ترانسفر فرودگاهی، رستوران، سالن بدن سازی، آسانسور، خشکشویی، فروشگاه، سرویس نگهداری از کودک، بار، مرکز تجاری، سالن همایش و کنفرانس، گاو صندوق در اتاق و … اشاره کرد.

هتل لیزه رگانسیا پاریس

هتل لیزه رگانسیا پاریس با داشتن 43 اتاق یک تخته، دو تخته، سه تخته، و سوئیت های یک خوابه و دو خوابه هتلی ایده آل به چشم می آید. این هتل در خیابان Marceau واقع شده است و امکاناتی شامل رستوران، خدمات 24 ساعته در اتاق، ترانسفر فرودگاهی، آسانسور، لاندری، بار، مرکز تجاری، صرافی، سالن همایش ها و برگزاری جلسات، گاو صندوق در واحدهای اقامتی، انبار بار و چمدان ، اینترنت بی سیم رایگان و… می باشد.

هتل نووتل پاریس لس هالس

هتل نووتل پاریس لس هالس با 285 اتاق یک تخته، دو تخته، سه تخته و سوئیت در Place Marguerite de Navarre است. این هتل دارای محل بازی کودکان، سالن بدنسازی، رستوران، خدمات 24 ساعته در اتاق ها و سوئیت ها، آسانسور، خشک شویی، گاو صندوق در اتاق، محدوده ی مخصوص سیگاری ها، شبکه ی وای فای، پارکینگ مخصوص مسافران هتل و … نیز هست.

هتل کلاریدج پاریس

هتل چهار ستاره ی کلاریدج پاریس یک مکان فوق العاده زیباست. ساختمان آن در نهایت ظرافت و هنرمندی ساخته شده است و امکاناتی از جمله خدمات 24 ساعته در اتاق ها، آسانسور، لاندری، نگهداری از کودک، بار، مرکز تجاری، گاو صندوق در اتاق ها، شبکه ی اینترنت بی سیم، پارکینگ و … دارد.

اشتراک:

نظرات بسته اند