هتل مردان پالاس، هتلی زیبا در لارای آنتالیا

0

آنتالیا یکی از بهترین مقاصد گردشگری در ترکیه است. با وجود حملات تروریستی که در سال گذشته در این کشور به وقوع پیوست، هنوز این شهر مقصد گردشگری بسیاری از مسافران است. درست است که تورهای آنتالیا برای مدتی از سوی آژانس های مسافرتی ارائه نمیشد، اما با آرام شدم اوضاع به نظر می رسد که این شهر جان دوباره گرفته است.

هر شهر که پر بادید باشد، مملو است از هتلهای مختلف و گوناگون، هتلهای آنتالیا هم که زبانزد است.

با زیباترین هتل آنتالیا آشنا شوید.

یکی از زیباترین هتلهای آنتالیا که هر مسافری را وسوسه میکند تا آنجا را به عنوان محل اقامت خود انتخاب کند، مردان پالاس است. در ساخت این هتل مجلل از استانبول الهام گرفته شده است. در وسط هتل یک حوض بسیار بزرگ وجود دارد که در دو طرف آن دو ساختمان وجود دارند که از معماری و طراحی های اروپایی و آسیایی بهره برده اند. این دقیقا سمبلی از تنگه ی بسفر است که دو قسمت اروپایی و آسیایی استانبول را به یکدیگر پیوند میزند.

این هتل که در منطقه ی لارای آنتالیا بنا شده است، هزینه ی ساخت بالغ بر 1.4 میلیارد دلار را در برداشته است. وسعت آن به 180 هزار متر مربع میرسد و یک استخر بسیار بزرگ به مساحت 16 هزار متر مربع را را در خود جای داده است. 560 اتاق آن امکاناتی مانند حمام و دستشویی، تلفن مستقیم، تلویزیون، ماهواره و صندوق امانات را در اختیار مسافران خود قرار میدهد.

سرویس های هتل مردان پالاس به صورت U ALL است، به گونه ای که مسافران در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشند میتوانند ازز این سرویس ها استفاده کنند. به غیر از رستوران اصلی هتل، رستوران های روسی، ژاپنی، مدیترانه ای، فرانسوی و تایلندیدر این هتل وجود دارند که به طور جداگانه مشغول ارائه سرویس هستند.

علاوه بر محیط بسیار زیبا و دلنشین هتل، سرگرمی های بسیاری مانند انواع تفریحات آبی، شنا، اسکوتش، والیبال ساحلی، بدمینتون و تنیس رومیز مهیاست .

تور آنتالیا را با هتل مردان پالاس رزرو کنید

تور آنتالیا را با هتل مردان پالاس رزرو کنید

هتل مردان پالاس یکی از زیباترین هتلهای شهر آنتالیا است

هتل مردان پالاس یکی از زیباترین هتلهای شهر آنتالیا است

هتل مردان پالاس جز گران ترین هتلهای آنتالیاست

هتل مردان پالاس جز گران ترین هتلهای آنتالیاست

هتل مردان پالاس

هتل مردان پالاس

هتل مردان پالاس

هتل مردان پالاس

اشتراک:

نظرات بسته اند