ساخت هتل ماموت در کرانه های دریاچه بایکال روسیه

0

کشور روسیه با جاذبه های گردشگری متنوع یکی از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری دنیا محسوب می شود. شما نیز اگر قصد سفر به سرزمین پر رمز و راز روسیه را دارید برای خرید تور روسیه از سایت پارمیس به آدرس http://www.parmistravel.com/tour/%d8%aa%d9%88%d8%b1-%d8%b1%d9%88%d8%b3%db%8c%d9%87/ مراجعه کنید. قیمت تور روسیه با خرید از سایت پارمیس از 4,750,000 تومان آغاز می شود تا به 8,950,000 تومان می رسد.

اما یکی از جاذبه های طبیعی روسیه دریاچه ی بایکال در جنوب روسیه است. دریاچه ی بایکال هفتمین دریاچه ی بزرگ و عمیق ترین دریاچه دنیا است که یکی از شگفت انگیزترین نقاط روی زمین محسوب می شود. این دریاچه در طول سال از طبیعتی خیره کننده برخوردار است که گردشگران را از سراسر دنیا به این نقطه ی بکر روی زمین می کشاند. جذابیت طبیعت دریاچه ی بایکال سبب شده است تا مسئولین برای جذب گردشگران بیشتر به فکر ساخت یک هتل خاص بیفتند.

تور روسیه دریاچه بایکال

تور روسیه دریاچه بایکال

قرار است به زودی در جوار دریاچه در زیباترین نقطه ی آن یک هتل به شکل جمجمه ی ماموت ساخته بشود. شهرداری منطقه ی بوریاتی روسیه از ساخت این هتل با ساختار شگفت انگیزش پرده برداشت و هدف از ساخت این هتل را جذب بیشتر گردشگر دانست.

این هتل که به شکل جمجمه ی ماموت طراحی شده است، هتل ماموت نام گرفته است. ماموت پستانداری گیاه خواری است که هزاران سال قبل در منطقه ی سیبری می زیسته است. امروزه تنها فسیل این جانور در موزه ها یافت می شود. به دلیل زیستگاه این جانور در سیبری، این هتل منحصر به فرد به شکل ماموت طراحی شده است تا یادآور این جانور دوست داشتنی در حوزه ی دریاچه ی بایکال بشود.

طراح این هتل زیبا و جذاب، یک مجسمه ساز محلی روس است که قرار است کار ساخت آن به زودی آغاز بشود. با افتتاح هتل ماموت، این هتل با ساختار منحصر به فرد خود برگرفته از ماموت قرار است به نماد شهر بوریاتی تبدیل بشود.

این هتل براساس جمجمه ی ماموت، بسیار بزرگ و مرتفع است به طوری که ارتفاع عاجهای آن به 100متر می رسد. برای این هتل فضاهای بسیار شیکی در نظر گرفته اند و قرار است آنرا مجهز به کلیه ی امکانات رفاهی مدرن بکنند. قطعا وجود این هتل در حوزه ی دریاچه ی بایکال می تواند گردشگران بیشتری را جذب منطقه بکند تا هم در هتلی خاص اقامت کنند و هم مناظر رویایی و منحصر به فرد دریاچه را تماشا کنند.

تور روسیه هتل ماموت دریاچه بایکال

تور روسیه هتل ماموت دریاچه بایکال

اشتراک:

نظرات بسته اند