هتل سیمرغ در خیابان ولیعصر تهران

0

خیابان ولیعصر تهران اصلی ترین و طولانی ترین خیابان تهران است که به جوی آب و درختهای چنار بلند قامتش شهرت دارد.بسیاری از گردشگران خارجی که به ایران و تهران سفر می کنند علاقه مند هستند تا در این خیابان قدم بزنند و طولانی ترین خیابان تهران را از نزدیک تماشا کنند.

اگر شما نیز قدم بر این خیابان بگذارید،به خصوص فصل بهار،شاهد گردشگران خارجی خواهید بود.اما در این خیابان هتلهای بی نظیری نیز وجود دارد که شاید یکی از دلایل حضور گردشگران خارجی در این خیابان باشد.

معرفی هتل سیمرغ تهران

یکی از هتلهای واقع در خیابان ولیعصر هتل جهار ستاره ی سیمرغ است.این هتل در خیابان ولیعصر بالاتر از خیابان بهشتی در مجاورت پارک ساعی قرار دارد.نمای ساختمان هتل زمانی که از کنار آن عبور می کنید حتما نظرتان را جلب می کند.

این هتل زیبا در قلب تهران از امکانات بسیاری برخوردار است،از این رو رزرو هتل و اقامت در آن مورد توجه بسیاری از گردشگران خارجی است.صد عدد اتاق مجلل با دکوراسیون مدرن همراه با کلیه ی امکانات رفاهی مانند تلویزیون ال سی دی،اینترنت وای فای،سیستم تهویه ی و گرمایشی و سرمایشی در خدمت مهمانان است.در کنار اتاقهای راحت یک باشگاه ورزشی مجهز نیز در هتل وجود دارد تا لذت سفر به ایران را برای گردشگران کامل کند.

هتل تنها برای مسافران نیست،سالنهای مجلل با ظرفیت 250 نفر برای مراسمها،همایشها و سمینارها فراهم است.اگر علاقه مند به تئاتر باشید گاهی اوقات در آمفی تئاتر هتل تئاترهای موزیکال سرگرم کننده ای برگزار می شود.

یکی از جذابیتهای هتل سیمرغ، رستوران مجلل و بوفه صبحانه و نهار آن است.نشستن در فضای آرامش بخش با میز و صندلی رستوران شیک در کنار صرف غذای لذیذ می تواند بسیار لذت بخش باشد.در کنار اینها،کافی شاپ هتل را هم از دست ندهید.هتل با منوی متنوع آماده ی پذیرایی از شما و دوستانتان است.

هتل سیمرغ تهران

هتل سیمرغ تهران

 

هتل سیمرغ تهران

هتل سیمرغ تهران

 

هتل چهار ستاره سیمرغ تهران

هتل چهار ستاره سیمرغ تهران

 

هتل چهار ستاره سیمرغ تهران

هتل چهار ستاره سیمرغ تهران

اشتراک:

نظرات بسته اند