هتل سوئیسوتل گرند ایفس ازمیر

0

خرید بلیط هواپیما به مقصد ترکیه، شاید یکی از کم هزینه ترین خرید های اینترنتی بلیط هواپیما خارجی باشد. البته اقامت در ازمیر نیز ارزان تر از اقامت در سایر شهرهای ترکیه است. با یکی از بهترین هتلهای این شهر آشنا شوید.

معرفی هتل سوئیسوتل گرند ایفس ازمیر

هتل سوئیسوتل گرند ایفس ازمیر (Swissotel Grand Efes hotel Izmir) جز آن هتل های ازمیر است که با خیالی آسوده می توان در آن اقامت داشت و می توان مطمئن بود که تور ترکیه ای خوش را پیش روی دارید.

این هتل در مرکز شهر ازمیر واقع شده و به دریای اژه مشرف است. دکوراسیون اتاق ها به شیوه مدرن چیده شده اند و همه اتاق ها به سیستم تهویه مطبوع، دوش سقفی و تلویزیون LCD با گیرنده ماهواره مجهز می باشند. میهمانان این هتل می توانند از درمان های زیبایی، بهداشتی جوان کننده و حرفه ای مرکز آب گرم و سلامتی استفاده نمایند(با پرداخت اضافی). همچنین امکاناتی مانند مرکز آب گرم و استخرهای روباز و سرپوشیده و ورزشگاه نیز در هتل سوئیسوتل گرند ایفس ازمیر به میهمانان ارائه می شود. رستوران روی تراس هتل ، با برخورداری از مناظر تماشایی خلیج شهر ازمیر، و با منویی بین المللی از مهمانان پذیرایی می کند. رستوران آکواریوم نیز در ایوان فضای باز و با ارائه منویی با انواع کباب ها کار پذیرایی را انجام می دهد.

هتل سوئیسوتل گرند ایفس ازمیر در منطقه السانکاک واقع شده و فرودگاه بین المللی عدنان شهر ازمیر، در فاصله ۱۵ کیلومتری هتل قرار گرفته دارد. با پیاده روی کوتاه می توان تا میدان جمهوریت و رستوران ها و مراکز خرید متعدد اطراف آن نیز رسید.

هتل سوئیسوتل گرند ایفس ازمیر تمام آن چیزی است که می توان از یک اقامت ارزان با تور ترکیه انتظار داشت. گرچه این هتل چندان لوکس نیست و امکانات چندانی ارائه نمی دهد، اما در ارائه خدماتی که دارد بیشترین تلاش را می کند.

معرفی هتل Swissotel Grand Efes Izmir

معرفی هتل Swissotel Grand Efes Izmir

معرفی هتل Swissotel Grand Efes Izmir

معرفی هتل Swissotel Grand Efes Izmir

معرفی هتل Swissotel Grand Efes Izmir

معرفی هتل Swissotel Grand Efes Izmir

اشتراک:

نظرات بسته اند