هتل سه ستاره ی توپکاپی

0

بسیاری از افراد هم هستند که برای سفر به ترکیه، تورهای گرانقیمت آنتالیا را خریداری نمیکنند و ترجیح میدهند با هزینه های بسیار پایین تریه به ترکیه سفر کنند. به همین منظور تورهای استانبول را برمیگزینند و به اقامت در هتلهای سه ستاره ی آن بسنده میکنند.

شهر آنتالیا به دلیل پر زرق و بر بودنش خواهان بیشتری دارد ،البته کسانی که میل به خرید کردن از فروشگاه ها و انوع مراکز خرید را دارند، ترجیح می دهند به استانبول سفر کنند.

در استانبول مانند سایر شهرهای ترکیه، هتلهای مختلفی وجود دارد ،اما اگر میخواهید هزینه ی سفر خود را کم کنید ، رزرو هتلهای سه ستاره ی این شهر را به شما پیشنهاد می کنیم.

یکی از همین هتلهای سه ستاره که امکانات خوبی را نیز در اختیارتان قرار می دهد ،هتل سه ستاره توپکاپی است.

معرفی هتل سه ستاره توپکاپی

هتل سه ستاره ی توپکاپی در منطقه ی فندوق زاده ی شهر استانبول بنا شده است. این هتل با 43 اتاق و 90 تخت پذیرای مسافران این شهر از سراسر دنیاست. در این هتل صبحانه به صورت بوفه های باز سرو میشود و مسافران در رستوران و بار آن توسط غذاهای ترکیه ای و انواع نوشیدنی ها پذیرایی میشوند.

تمام اتاق های این هتل دارای یک حمام اختصاصی با کابین دوش، سیستم تهویه هوا، ماهواره و تلویزیون ال سی دی، مینی بار، گاو صندوق خصوصی، خط تلفن و اینترنت بی سیم هستند.

هتل توپکاپی که در 15 کیلومتری فرودگاه بین المللی آتاتورک واقع شده است، به مکان های دیدنی شهر استانبول مانند کاخ توپکاپی،  ایا صوفیه و مسجد آبی نیز نزدیک است. همچنین مسافران میتوانند با تنها 30 دقیقه پیاده  روی به بازار بزرگ استانبول بروند.

هتل سه ستاره توپکاپی

هتل سه ستاره توپکاپی

تور استانبول با هتل سه ستاره توپکاپی

تور استانبول با هتل سه ستاره توپکاپی

اشتراک:

نظرات بسته اند