هتل سان اند سند

0

هتل Sun & Sand Hotel، هتلی سه ستاره است و در قلب منطقه تجاری شهر دوبی واقع شده است. این هتل تنها 5 دقیقه پیاده روی تا برج ساعت فاصله دارد. در اطراف هتل وسایل حمل و نقل عمومی به راحتی پیدا می شود و می توان در کمترین زمان به مراکز تجاری مهم شهر و مراکز خرید مشهور دبی دسترسی داشت. همین موقعیت مکانی عالی هتل می تواند دلیلی برای رزرو آن برای تور نوروزی دبی باشد.
از امکانات این هتل می توان به استخر سرپوشیده با بخشی مخصوص کودکان ، باشگاه ورزشی، اتاق های شیک و تجهیز شده با امکانات روز اشاره کرد. هزینه رزرو این هتل برای هر بزرگسال، از 200 هزار تومان شروع می شود. اضافه شدن خدمات مجزا به رزرو اتاق، هزینه رزرو را تا 200 هزار تومان هم افزایش می دهد.
هتل دارای چندین اتاق و سودیت لوکس است. سوئیت ها دارای سالن نشیمن بزرگ و مبلمان مدرن هستند. تمامی اتاق ها و سوئیت ها نیز با خط تلفن، تلویزیون با شبکه های بین المللی، تخت های دو نفره راحت، حمام اختصاصی با دوش، و مینی بار با پرداخت هزینه جدا تجهیز شده اند. میهمانان می توانند از سونا و جکوزی هتل برای رفع خستگی استفاده نمایند. بخش اطلاعات گردشگری هتل می تواند تمام اطلاعات مورد نیاز گردشگران را درباره شهر دبی در اختیار مهمانان قرار دهد تا هم با برنامه ریزی و هم بدون اتلاف وقت به جاهای مورد نظرشان بروند.
رستوران هتل انواع غذاهای بومی و بین المللی را سرو می کند. تریا هتل نیز به سرو نوشیدنی های خنک می پردازد. هتل سان اند سند با ماشین، 10 دقیقه  تا فرودگاه دبی فاصله دارد و می توان از ترانسفر فرودگاهی استفاده کرد. پارکینگ رایگان در محوطه هتل وجود دارد. از اقامت در این هتل با تور نوروزی دبی لذت ببرید.

هتل سان اند سند دبی

هتل سان اند سند دبی

هتل سان اند سند دبی

هتل سان اند سند دبی

هتل سان اند سند دبی

هتل سان اند سند دبی

اشتراک:

نظرات بسته اند