هتل دلفین دیوا آنتالیا

0

تورهای آنتالیا از چندین سال قبل تا به امروز مورد توجه بسیاری از مسافران بوده است، چرا که این شهر رنگارنگ دارای جاذبه های گردشگری فروانی است که اتفاقا هتلهای آن خود دلیلی برای جذابیت بیشتر این شهر هستند. هتل دلفین دیوانیز در لیست این گروه از هتلهای جذاب قرار میگیرد.

معرفی هتل دلفین دیوا آنتالیا

یکی از هتلهای 5 ستاره و زیبایی که در شهر آنتالیا ساخته شده است و بسیاری از مسافران اقدام به رزرو این هتل میکنند،هتل دلفین دیوا است. این هتل زیر مجموعه ای از هتلهای دلفین ترکیه است که در 11 کیلومتری فرودگاه آنتالیا ودر سواحل آرامش بخش لارا ساخته شده است.

این هتل زیبا دلفین دیوا 390 اتاق و 230 متر ساحل اختصاصی دارد که میتواند برای کسانی که میخواهند با خرید تورهای آنتالیا به این منظقه سفر کنند، بهترین اقامتگاه باشد.

در رستوران های این هتل میتوان انوع غذاها با طعم های گوناگون مانند ایتالیایی، فرانسوی، ژاپنی،چینی و ترکی را یافت. دلفین دیوا را میتوان بهشتی برای مسافران دانست، چرا که مسافران میتوانند در این هتل لحظات خود را به بهترین شکل سپری کنند و با تفریحات آبی، شنا در استخر رو باز و سرپوشیده، ورزش هایی چون بسکتبال، والیبال، مینی فوتبال، تنیس و سالن های بدنسازی و فیتنس خود را سرگرم کنند.

پیشنهاد می کنیم برای خرید تور آنتالیا تابستان 96 اینجا کلیک کنید.

هتل دلفین دیوا آنتالیا

هتل دلفین دیوا آنتالیا

هتل دلفین دیوا آنتالیا

هتل دلفین دیوا آنتالیا

اشتراک:

نظرات بسته اند