هتل داد

0

سیل سفرهای تابستانی با پایان امتحانات مدرسه و دانشگاه آغاز می شود. یزد جز شهرهایی است که می تواند با جاذبه های تفریحی که دارد، گردشگران زیادی را جذب کند. این شهر نیز همانند بسیار از شهرهای ایران، مکانی مهم برای گردشگری محسوب میشود و سالانه پذیرای تعداد زیادی مسافر است. در این مطلب به معرفی یکی از هتلهای خوب یزد خواهیم پرداخت که مورد توجه بسیاری از مسافران قرار گرفته است.

هتل داد یزد

از هتل های اقامتی که گردشگران می توانند در کنار استراحت، دسترسی راحتی به مجموعه های تاریخی داشته باشند، هتل داد است. هتل داد مجموعه ای هشتاد ساله در دل کویر مرکزی ایران است. این مجموعه به امیرچخماق و آتشکده زرتشتیان نزدیک است. پیوند کاهگل و آجر که از قدیمی ترین مصالح مورد استفاده کویر نشینان بوده است به همراه قوس ها، طاق نماها و نورگیرهای بسیار زیبا در گوشه گوشه بنا از جلوه های معماری این هتل است.
این بنا در سال 1307 شمسی تحت عنوان بنگاه باربری داد، با کاربری مهمانپذیری و حمل و نقل کالا، تاسیس گردید. در سال 1380 شمسی این بنا بازسازی شد و از سال 1386 شمسی به عنوان هتل ۴ ستاره شروع بکار کرد.
این هتل دارای دارای 61 باب اتاق یک تخته، دو تخته ، سه تخته، اتاق های متصل به هم، اتاق مخصوص عروس و داماد و اتاق های VIPبا طراحی سنتی و امکانات رفاهی مدرن می باشد. از امکانات خاصی که هتل داد در اختیار مشتریانش می گذارد، استخر و سونا و ماساژ است. این مجموعه دارای رستوران سنتی و فرنگی و کافی شاپ است. این هتل چند تالار با طراحی داخلی و دکوراسیون های متفاوت دارد. اتاق های تک نفره این هتل از شبی 250000 تومان و اتاق های دونفره از 330000 است. برای رزرو هتل می بایست یک هفته تا ده روز قبل از تاریخ مورد نظر، با هتل تماس بگیرید.

 

هتل داد یزد

هتل داد یزد

 

هتل داد یزد

هتل داد یزد

 

هتل گرم داد یزد

هتل گرم داد یزد

 

هتل گرم داد یزد

هتل گرم داد یزد

اشتراک:

نظرات بسته اند