هتل بور بون کاتاراتس برزیل

0

اگر شما تصمیم به سفر به برزیل با تور برزیل تابستان 97 دارید, باید قبل از اقدام به سفر هتلی را انتخاب نمایید و اقدام به رزرو اتاق مورد نظر کنید. در ادامه ی این مطلب به بررسی یکی از بهترین هتل های برزیل می پردازیم تا شما بتوانید با دیدن شرایط و امکانات و خدمات هتل انتخابی صحیح داشته باشید. اگر می خواهید سفری خوش و خاطره انگیز داشته باشید و همچنین سفرتان مقرون به صرفه نیز باشد, با ما همراه باشید تا به معرفی و بررسی هتل بور بون کاتاراتاس در برزیل بپردازیم. این هتل در مرز بین برزیل, آرژانتین و پاراگوئه واقع شده است.

هتل بوربون کاتاراتاس

هتل بور بون کاتاراتاس در 22 کیلومتری از ابشار مشهور ایگواسو قرار دارد. اینترنت رایگان و پر سرعت در هتل در اختیار مسافران قرار داده می شود و مسافران و مهمانان این هتل برای استفاده از اینترنت رایگان و پر سرعت هتل می بایست به قسمت پذیرش هتل مراجعه نمایند تا رمز عبور را دریافت کنند. سیگار کشیدن در تمای بخش های این هتل ممنوع می باشد.

هتل بور بون

هتل بور بون

امکانات و خدمات هتل بور بون کاتاراتاس

هتل بور بون کاتاراتاس دارای امکانات بی نظیری است که بتواند رفاه مهمانان و مسافران عزیز را فراهم آورد. اگر قصد خرید داشته باشید می توانید از فرووشگاهی که در هتل قرار دارد, برای خرید سوغاتی و هر آنچه که نیاز دارید اقدام نمایید. خشک شویی از امکانات بهداشتی و پزشکی این هتل است. برای جا به جایی در طبقات می توانید از آسانسوری که در داخل ساختمان هتل است استفاده کنید. البته که پله های ضروری در موارد اضطرار نیز در داخل ساختمان قرار دارد. برای نگهداری از وسایلی که برای شما از اهمیت ویژه ای برخوردار است می توانید از صندوق امانات هتل استفاده نمایید.

امکانات و خدمات تفریحی هتل بور بون کاتاراتاس

هتل بور بون کاتاراتاس خدمات ویژه ای برای استخر دارد. استخر روباز و استخر سرپوشیده برای افرادی که هر کدام از این گزینه ها را دوست داشته باشند, قرار داده شده است. می توانید از استخر سر باز و یا از استخر سرپوشیده استفاده کنید. برخی از مسافران ترجیح می دهند در فضای سر بسته شنا کنند و همچنین برخی دیگر می خواهند که از هوای آزاد لذت ببرند. بنابراین با اقامت در این هتل می توانید هر کدام از این استخر ها را که دوست دارید, انتخاب نمایید.
مسافران و مهمانان همیشه پس از رسیدن به مقصد گردشگری خود احساس خستگی زیادی دارند. سونا و یا ماساژ می تواند این خستگی را رفع و رجوع نماید. هتل بور بون کاتاراتس این امکان را برای مسافران فراهم آورده است تا لحظاتی را در سونا سپری نمایند و یا خود را به دست افراد با تجربه در زمینه ی ماساژ بسپارند. اگر شما نیز به تناسب اندام و سلامتی خود اهمیت می دهید, بهتر است بدانید که باشگاه بدنسازی در این هتل قرار داده شده است تا بتوانید تمرینات ورزشی خود را در آن انجام دهید. اگر شما دارای فرزند خردسال هستید باید بدانید که این هتل فضایی برای بازی و تفریح کودکان نیز در نظر گرفته است. سالنی برای بازی کودکان در هتل مهیا شده است و کودکان می توانند ساعاتی را با کودکان دیگر و وسایل بازی سرگرم باشند و خوش بگذرانند.

هتل بور بون

هتل بور بون

اتاق های هتل بور بون کاتاراتاس

اتاق های این هتل دارای امکانات بی نظیری می باشد که مهمانان در آن بتوانند احساس راحتی داشته باشند. مینی بار رایگان در داخل اتاق ها یکی از مهم ترین امکانات این هتل است که به مهمانان ارائه داده می شود. حمام های اختصاصی که در داخل اتاق های این هتل قرار دارد دارای امکاناتی نظیر سشوار, حوله لوازم آرایشی و بهداشتی نو و تمیز می باشد. همه ی اتاق های هتل مجهز به تلفن با خط مستقیم و کابلی و ماهواره ای می باشد. این هتل دارای اتاق هایی با امکانات متنوع است که مسافران با توجه به لیست انتظارات خود می توانند یکی از این واحد ها را انتخاب نمایند. مسافران با توجه به تعداد نفرات و داشتن کودک و یا نداشتن کودک می توانند در صورت خالی بودن اتاق ها, اتاق دلخواه خود را رزرو نمایند.

هتل بور بون

هتل بور بون

اشتراک:

نظرات بسته اند