هتل بلیس

0

تور ترکیه بخرید و به بلک بروید

در قسمت غربی آنتالیا و در 36 کیلومتری آن، ساحل بسیار زیبای بلک قرار گرفته است که دارای 574 گونه از گیاهان معروف است. در این ساحل ماسه ای که بایستید، از طرف جنگل های انبوهی از درختان کاج را میبینید و از سوی دیگر با منظره ی زیبای کوهای تائروس مواجه خواهید شد.

از اولین هتلهای آنتالیا که در این منطقه بنا شده اند، میتوان به هتل بلیس اشاره کرد که از سال 1992 میزبان مسافران بسیاری بوده است. بنای این هتل در محاصره ی درختان کاج بلک است و چشم انداز زیبای خود را وام دار دریای مدیترانه است. در ساخت این هتل از آخرین تکنولوژی ها و فضای بسیار مدرنی بهره برده اند تا آرامش را به مهمانان خویش عرضه کنند.

با هتل بلیس بیشتر آشنا شوید

اگر میخواهید تور لوکس آنتالیا را تجربه کنید، حتما این هتل را رزرو کنید. مساحت این هتل در حدود 135 هزار متر مربع است و به امکانات تفریحی و ورزشی بسیاری مجهز شده است. باغ وحش بسیار بزرگی دارد، و با استبلی پر از اسب، از مهمانان خود دعوت میکند تا زمانی را به اسب سواری مشغول شوند. پارک آبی آن 3000 متر وسعت دارد و با 5 استخر و سرسره های آبی مسافران خود را به شنا میخواند. این تنها بخش کوچکی از امکانات بلیس است. ، تنیس، والیبال و فوتبال ساحلی، یوگا، پیلاتس، بوچیا، ایروبیک، تنیس و … از دیگر فعالیت هاییست که میتوان در این هتل به آنها پرداخت.

هتل بلیس 600 اتاق دارد ه هر سلیقه ای را راضی میکند. 5 کافه، 5 رستوران برای صرف میان وعده و 5 رستوران که جداگانه سرویس دهی میکنند در این هتل با کادری مجرب مشغول فعالیت هستند تا بخشی از خاطره ی گردشگران باشند.

هتل بلیس آنتالیا

هتل بلیس آنتالیا

هتل بلیس آنتالیا

هتل بلیس آنتالیا

هتل بلیس

هتل بلیس

اشتراک:

نظرات بسته اند