هتل اورنج کانتی آنتالیا

0

اگر قصد سفر به آنتالیا را دارید، هتل اورنج کانتی را مد نظر داشته باشید. این هتل پنج ستاره در نزدیکی ساحل لارا واقع شده است.

اورنج کانتی بسیار لوکس است و این را هم در نمای خارجی و هم با ورود به آن، می توان دریافت. طراحی داخلی این هتل با وسواس خاصی انجام شده است تا منحصر به فرد باشد.

هتل اورنج کانتی آنتالیا

هتل اورنج کانتی آنتالیا

انتخاب اسباب و لوازم داخل لابی، رستوران ها، راهرو ها و اتاق ها هم با دقت زیادی انجام شده است و چیدمانش را گروه های دکوراسیون داخلی ترکی معتبر بر عهده داشته اند.

هتل اورنج کانتی آنتالیا

هتل اورنج کانتی آنتالیا

خدماتی که این به میهمانانش ارائه می دهد شامل انواع رستوران ها، استخر، سالن ورزشی، استخر، سونا، سالن زیبایی، سالن نگهداری کودک، صرافی، فروشگاه، بار، کازینو، و موارد دیگر می شود.

این هتل به سبک معماری آمستردام در قرن 16 میلادی طراحی شده است. گفته می شود این هتل توسط مسافران ایرانی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است به گونه ای که در تورهای آنتالیا این هتل به شدت پیشنهاد می شود.

اما به گفته ی همین مسافران، هتلهای بیشمار دیگری در آنتالیا وجود دارند که با این قیمت می توانید رزرو کنید، ساده بگوییم که قیمت این هتل برای امکاناتش مناسب نیست.

در مقایسه با هتل ریکسوس پریمیوم، این هتل حرفی برای گفتن ندارد، یعنی اگر قصد سفر به آنتالیا را دارید و این هتل را برای رزرو در نظر گرفته اید، می توانید کمی هزینه ی بیشتری کنید و ریکسوس پریمیوم را رزرو کنید.

هتل اورنج کانتی آنتالیا

هتل اورنج کانتی آنتالیا

اورنج کانتی جز هتل های محبوب گردشگران است. اگر دوست دارید در این هتل اقامت داشته باشید، تورهای آنتالیای آژانس های هواپیمایی معتبر را دنبال کنید.

اشتراک:

نظرات بسته اند