هتل امیرکبیر اراک

0

در سفر به استان مرکزی و شهرستان اراک که چهارمین شهر پرجمعیت ایران به حساب می آید حتما اقامت در هتل خوش نام و زیبای امیرکبیر اراک را دلجسب خواهید یافت. سایت آرمان سفر این اقامتگاه پنج ستاره را با 6% تخفیف هتل برای این فصل از سال پیشنهاد می کند.

هتل امیرکبیر اراک

هتل امیرکبیر در دامنه ی ارتفاعات و به شکل کشتی تفریحی دارای 75 اتاق و سوئیت می باشد. مکان دقیق هتل امیرکبیر در استان مرکزی، شهر اراک، بلوار آیت الله اراکی، جنب شهربازی لاله می باشد. از امکانات این هتل می توان به رستوران های متعدد، سالن بولینگ، اسنوکه، بیلیارد، زمین تنیس، پیست دوچرخه سواری، پیست اسکیت و استخر اشاره کرد. فاصله ی هتل امیرکبیر اراک از فرودگاه 15 دقیقه می باشد، البته اگر این مسافت را با وسیله ی نقلیه طی کنید. همانطور که در موقعیت هتل شایان بود مجاورت این مکان با شهربازی لاله این امکان را برای خانواده ها فراهم می کند که به سادگی به این مکان تفریحی دسترسی داشته باشند و از لحظات مفرح و شادی به همراه کودکانشان برخوردار شوند.
شهر اراک یکی از ایمن ترین شهرهای کشور در مقابل زلزله می باشد، پس با خیال راحت می توانید به این شهر سفر کرده و از اقامت در هتل لوکس امیرکبیر لذت ببرید.

هتل امیرکبیر اراک

هتل امیرکبیر اراک

هتل امیرکبیر اراک

هتل امیرکبیر اراک

اشتراک:

نظرات بسته اند