هتل ارم کیش

0

در جزیره ی زیبای کیش، هتلهای بیشماری وجود دارد که برای هر کدام ویژگیها و طراحی منحصر به فردی دارد که میتواند برای مسافران جذاب باشد. یکی از این اقامتگاه ها که برای رزرو هتل در این جزیره بسیار مناسب است، هتل ارم کیش است.

معرفی هتل ارم کیش

این هتل را میتوان یکی از بزرگترین هتلهای کیش دانست که در قسمت شمال شرقی این جزیره به مساحتی به وسعت 100 هزار متر مربع ساخته شده است. در هتل بزرگ ارم، 210 اتاق معمولی، 30 اتاق رویال، پرزیدنت و سوئیت در ساختمان اصلی و تعداد 140 از آنها به سوئیت آپارتمان ها برمیگردد.
در این هتل امانات بیشماری تهیه شده است که برای رفاه حال مسافران بهترین است که از جمله ی آنها میتوانیم به دو استخر و سونا با کلیه امکانات، مراکز و فروشگاههای تجاری، رستوران، کافی شاپ های متنوع با انواع غذاهای ایرانی و خارجی، رستوران گردان، رستوران سنتی، فست فود، تالارهای مخصوص ازدواج و جشن تولد و همچنین دو سالن آمفی تئاتر، گالری و سالن چند منظوره، کلوپ ورزشی وتفریحی وسالن بیلیارد و بسیاری دیگر اشاره کرد.
اگر شما جز آن افرادی هستید که مایلند اتاقی با چشم انداز رو به دریا داشته باشند، این هتل گزینه ای بسیار مناسب است، چرا که ساخت هتل ارم به شکل پلکانی سبب شده است که تقریبا اکثر اتاق ها چشم اندازی به دریا داشته باشند.
هم اکنون شما میتوانید با مراجعه به لینک زیر، هتل ارم کیش را تا سقف 10 درصد تخفیف رزرو کنید:
رزرو هتل ارم کیش

رزرو هتل ارم کیش

رزرو هتل ارم کیش

 

رزرو هتل ارم کیش

رزرو هتل ارم کیش

 

رزرو هتل ارم کیش

رزرو هتل ارم کیش

اشتراک:

نظرات بسته اند