هتل آی سی گرین پالاس

0

تور نوروزی آنتالیا را خریداری کنید و در یکی از هتلهای بسیار خوب آنتالیا اقامت کنید.

نام این هتل آی سی گرین پالاس است. اما چرا این هتل یکی از بهترین های آنتالیا است؟ به این سوال در ادامه ی مطلب پاسخ میدهیم.

هتل آی سی گرین پالاس

هتل آی سی گرین پالاس

تکاپو برای رزرو بلیط هواپیما چندیست که آغاز شده است. با فرا رسیدن ماه اسفند، آخرین ماه فصل زمستان، مسافران بیشتری نسبت به خرید بلیط های مسافرتی و تورهای گردشگری اقدام میکنند. در این میان تورهای آنتالیا نیز بسیار پر رونق خواهند بود. با هتل آی سی گرین پالاس آشنا شوید.

هتل آی سی گرین پالاس

این هتل را میتوان سرسبز ترین اقامتگاه های انتالیا دانست که از سال 2003 تا کنون به فعالیت خود ادامه داده است و با ارائه ی سرویس بسیار خوب توانسته است نام خود را در لیست بهترین هتلهای آنتالیا ثبت کند.

آی سی گرین پالاس در منطقه ی کندو آنتالیا ساخته شده است و از مرکز شهر و فرودگاه آنتالیا به ترتیب 25 و 15 کیلومتر فاصله دارد.
زیبایی بنای ساختمان این هتل مدیون بناهای کشور بالی است. استفاده از درختان همیشه سبز کاج و نخل و چشم انداز زیبای آن به دریای مدیترانه، بر زیبایی فضای آن افزوده است.

هتل آی سی گرین پالاس

هتل آی سی گرین پالاس

در این هتل رستوران، بار، استخر، سونا، جکوزی ،اتاق و زمین بازی کودکان ، مرکز زیبایی و Spa همراه با حمام ترکی و ماساژ امکانات بی شمار تفریحی و ورزشی ، سالن برگزاری جلسات و مهمانی ها وجود دارد که میتواند میزبانی خوبی را برعهده بگیرد.

در هتل ای سی گرین پالاس اتاقهای بسیار متنوع و گوناگونی برای هر سلیقه ای وجود دارد:

379 اتاق استاندارد، 29 لژ خانوادگی با 2 حمام، 5 اتاق ویژه معلولین، 1 سوئیت ویژه کودکان ، 12 سوئیت معمولی، 2 سوئیت ویژه 131 متر مربعی مجهز به حمام و جکوزی اختصاصی، 1 سوئیت بسیار ویژه 213 متر مربعی که مسافران میتوانند بنا بر سلیقه و بودجه ی خود یکی را انتخاب کنند.

با انتخاب هر یک مهمانان میتوانند از منظره ی زیبای دریای مدیترانه لذت ببرند و از فرش، مینی بار ، سیستم تهویه هوای مرکزی سرمایشی و گرمایشی ، تلویزیون LCD با کانال های ماهواره و موزیک ، گاوصندوق ، تلفن جهت تماس داخلی و بین المللی ، حمام ، روم سرویس 24 ساعته، سشوار و چایی و قهوه ساز استفاده کنند.

هتلهای آنتالیا | هتل آی سی گرین پالاس

هتلهای آنتالیا | هتل آی سی گرین پالاس

اگر بخواهیم به سایر خدمات رایگان این هتل اشاره کنیم باید اینترنت بی سیم ، استپ و ایروبیک ، چتر آفتابی ، والیبال ساحلی ، گاو صندوق، حوله استخر و ساحل ، حمام ترکی ، سونا ،مرکز بدنسازی، اسکواش ، تنیس ، گلف ، آب میوه و رستوران Ala Carteرا نام ببریم.

اشتراک:

نظرات بسته اند