هتلهای پنج ستاره اصفهان بیشتر می شود

0

در اصفهان زیبا و متمدن، هتلهای زیادی وجود دارد که پذیرای مسافران باشد. اما بنا بر تازه ترین اخبار هتلداری، قرار است بر تعداد هتلهای پنج ستاره اصفهان افزوده شود. مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان از آغاز فعالیت ساخت پنجمین هتل پنج ستاره اصفهان همزمان با هفته گردشگری خبر داد.

شب گذشته با حضور استاندار اصفهان، مدیر کل میراث فرهنگی استان، رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان، شهردار اصفهان، شهرداران مناطق شهر اصفهان، نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی و عموم فعالان گردشگری اصفهان، کلنگ پنجمین هتل در حال ساخت اصفهان به زمین زده شد.

با توجه به پتانسیل بالای گردشگری اصفهان، برای پذیرایی بهتر و بیشتر از مسافرانی که اصفهان را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب کرده اند، زیرساخت های عمیق و گسترده ی گردشگری بیشتری قرار است در این شهر توسعه میابد.

مدیر کل میراث فرهنگی استان در همین راستان افزود: امروز شاهد کلنگ زنی پنجمین هتل پنج ستاره در حال ساخت اصفهان هستیم و این در حالی است که با احتساب طرح توسعه هتل عباسی اصفهان، هم اینک شاهد توسعه و یا ساخت و ساز شش هتل پنج ستاره در اصفهان هستیم.

این هتل 5 ستاره که رویال آسمان نام دارد قرار است در منطقه ملک شهر اصفهان و در زمینی به وسعت 5000 متر مربع و با زیر بنای 50000 متر مربع ساخته شود.
همچنین قرار است این هتل 330 اتاق پذیرایی که در حدود 1000 تخت را شامل میشود، داشته باشد و همچنین در حدود 500 نفر بصورت مستقیم در این مجموعه مشغول به فعالیت خواهند شد.

این هتل دارای سالن های مجهز همایش و کنفرانس بوده و با سرمایه ای بالغ بر 1500 میلیارد ریال توسط بخش خصوصی به بهره برداری خواهد رسید.

هتلهای پنج ستاره اصفهان | هتل رویال آسمان اصفهان

هتلهای پنج ستاره اصفهان | هتل رویال آسمان اصفهان

هتلهای پنج ستاره اصفهان | هتل رویال آسمان اصفهان

هتلهای پنج ستاره اصفهان | هتل رویال آسمان اصفهان

اشتراک:

نظرات بسته اند