هتلهای قشم هتل 3ستاره بهشت

0

جزیره ی قشم یکی از محبوب ترین قطبهای گردشگری در جنوب کشور است که در طول سال گردشگران بسیاری را از سراسر ایران و جهان جذب می کند.در فصلولی که قشم از آب و هوای مطبوعی برخوردار است استقبال از آن بیشتر است.اوایل بهار هم فرصت مناسبی برای سفر به جزیره است اما هرچه می گذرد هوا گرم تر می شود و سپری کردن خارج از محوطه ی هتلهای قشم و مراکز سربسته مانند فروشگاهها سخت تر می شود.پس این روزها را غنیمت شمرده و با رزرو هتل در قشم و یا خرید تورهای داخلی سفر به قشم را تجربه کنید و از مناظر زیبای جنوب کشور به خصوص خلیج فارس نهایت لذت را ببرید.

یکی از هتلهای قشم که می تواند به خوبی از شما گردشگران مشتاق پذیرایی کند هتل 3ستاره بهشت قشم است که در ادامه به معرفی آم می پردازیم:

معرفی هتل 3ستاره بهشت قشم

هتل 3ستاره بهشت قشم  در فاصله ی اندک از دریا در چهارراه پردیس قشم واقع شده است.بهترین مشخصه ی هتل که می تواند تشویق به رزرو هتل کند نزدیکی آن به  بازارهای بزرگ جزیره مانند بازار ستاره است.پس با اقامت در این هتل زیبا راحت به خرید در جزیره بپردازید.
در ادامه ی معرفی هتل باید گفت هتل بهشت یکی از هتلهای 3ستاره ی ساده اما تمیز جزیره به حساب می آید و شما باید در حد یک هتل 3ستاره از این هتل انتظار داشته باشید.باید تاکید کرد این هتل در حد  یک هتل 3ستاره ی خوب با امکانات مناسب در جزیره است.

هتل اتاقهای تمیز و راحتی دارد که مجهز به امکاناتی مانند سرویس ایرانی و فرنگی،حمام،تلویزیون،یخچال،تخت خواب و میز و صندلی شده اند.

هتلهای قشم هتل بهشت

هتلهای قشم هتل بهشت

هتلهای قشم هتل بهشت

هتلهای قشم هتل بهشت

هتل امکانات دیگری نظیر رستوران،کافی شاپ،لابی و دسترسی به اینترنت در لابی را نیز برای رفاه حال گردشگران قشم ارائه می دهد.

برسیم به قیمت رزرو هتل که با در نظر گرفتن تخفیف رزرو هتل از سایتهای رزرو آنلاین برای هر شب حدود 145تا 185هزار تومان می شود.باید گفت رزرو هتل بهشت به افرادی که قصد گشت و گذار و خرید در جزیره را دارند و توقع زیادی از هتل محل اقامت ندارند توصیه می شود.پس با اقامت ارزان از خرید در جزیره نهایت لذت را ببرید.

آدرس : قشم، چهارراه پردیس، مقابل استادیوم تختی هتل بهشت قشم

اشتراک:

نظرات بسته اند