نگاهی به دوربین گوشیهای موبایل جدید سونی

0

همانطور که میدانید گوشیهای موبایل جدید سونی عرضه شده اند و قصد دارند تا با ارائه ی نسلی نو از سری جدید موبایلهای اکسپریا، قدرت خود را به کاربران نشان دهند. پیش تر سونی، با عرضه ی گوشی های موبایل ضد آب توانست تحولی عظیم در ساخت موبایل پدید آورد که به نظر میرسد این روند در این دو موبایل جدید سونی نیز ادامه دارد.

 

دوربین گوشی موبایل سونی اکسپریا زد5

دوربین گوشی موبایل سونی اکسپریا زد5

مشخصات دوربین گوشی موبایل سونی اکسپریا z5:

اکسپریا z5 قدرتمندترین دوربین ضد آب را دارد. دوربین این گوشی موبایل، سریعترین سیستم اتوفوکوس را دارد و میتواند تصاویر را با جزئیات بیشتری را در کسری از ثانیه حتی کمتر از پلک زدن چشم انسان ضبط کند. پس برای کاربران فرقی نمیکند که از اجسام ثابت عکسبرداری کنند و یا اجسام و افراد در حال حرکت.
لنز قدرتمند 23 مگاپیکسلی و نرم افزار پردازشگر حرفه ای آن به کاربران این اجازه را میدهد که تصاویر نزدیک تری از اجسام دور تهیه کنند. همچنین این دوربین به گونه ای طراحی شده است که میتواند شب هنگام نیز تصاویر و ویدئوهای بهتری با نور کم تهیه کنند.

مشخصات دوربین موبایل سونی اکسپریا z5 پریمیوم:

اکسپریا z5 پریمیوم تنها گوشی موبایلیست که دارای صفحه نمایش 4k است که با رزرولوشن فوق العاده اش میتواند جزئیات بیشتری را از تصاویر نمایش دهد. عملکرد دوربین این گوشی مانند دیگر همتای آن بگونه ایست که میتوانید تصاویر با کیفیت 4k را در کسری از ثانیه تهیه کنید. قابلیت وصل شدن این گوشی به صفحه نمایشهای بزرگتر این امکان را به کاربران میدهد تا هنگام عکس برداری تصاویر را در نمایی بزرگتر ببینند.

اشتراک:

نظرات بسته اند