نوروز 97 به مارماریس سفر کنید

0

فردا سال نو می شود و بسیاری بعد از سال تحویل سفرهای نوروزی خود را آغاز می کنند. اگر شما هنوز هیچ توری برای نوروز 97 خریداری نکردید و وقتی برای گرفتن ویزا برای سفرهای اروپایی ندارید، به شما پیشنهاد می کنیم از میان تورهای نوروزی ترکیه، سفر به شهر مارماریس را انتخاب کنید و یک سفر نوروزی راحت و بی دغدغه را با هزینه ای متناسب برای خود و همراهانتان ترتیب ببینید.

اما مارماریس کجاست و آیا آن قدر جذاب هست که بخواهید به آن سفر کنید؟ در ادامه ی مطلب با ما همراه شوید تا شما را با این شهر آشنا کنیم.

مارماریس

در میان شهرهای توریستی ترکیه مارماریس به دلیل آفتاب درخشان و دریای آبی فیروزه ای جواهر ترکیه لقب گرفته است و به دلیل آب و هوای مطبوع در تمامی طول سال در هر زمان گردشگران بسیاری را جلب خود می کند.

تور ترکیه مارماریس

تور ترکیه مارماریس

شهر مارماریس درواقع دورترین شهر توریستی ترکیه برای ما به حساب می آید چراکه در جنوب غربی ترین نقطه ی کشور ترکیه در سواحل مدیترانه واقع شده است.

اما این شهر کوچک و زیبا دارای فرودگاه نیست و مسافران باید با طی مسیر زمینی حداقل 100کیلومتر خود را به این شهر برسانند.اما مناظر اطراف آنقدر زیبا است که این طی مسیر به چشم نمی آید.

شهر توریستی مارماریس دارای آب و هوای مدیترانه ای است و در طول از هوای مطبوعی برخوردار است. توریستها از ابتدای بهار تا اواسط تابستان می توانند از ساحل و تفریحات دریایی چون قایق سواری و غواصی بهره ببرند.زمستانها نیز هوا بسیار مطبوع است و می توان به تفریحات دریایی ڀرداخت.در کل مارماریس تفرجگاهی برای تمامی فصول سال است.

تور ترکیه مارماریس

تور ترکیه مارماریس

در شهر کوچک مارماریس علاوه بر دریا طبیعت سبز منطقه است که گردشگران را به سمتش می کشاند.مارماریس به واقع شدن میان رشته کوههای کنار دریا شهرت دارد که مناظر رویایی ای را رقم می زنند.

می توانید با رزرو هتل با چشم انداز جنگل و دریا به یک استراحت اساسی بڀردازید.در این شهر بهترین هتلهای ترکیه با تنوع بسیار قرار دارند که می توانید بسته به بودجه و نیازتان رزرو کنید.

از دیگر سرگرمیهای مارماریس گشت در بازارهای سنتی و مراکز خرید مدرن و شیک است.علاوه براین در شهر رستورانها و کافه های متعددی از شما ڀذیرایی می کنند.

کشتیهای شاد تفریحی نیز از دیگر جذابیتهای سفر به مارماریس هستند.هم از مناظر زیبای دریای مدیترانه بهره می برید و هم روزی شاد را سڀری می کنید.ڀس تا دیر نشده است با خرید تور ترکیه نوروز 97 به مقصد مارماریس نوروز متفاوتی را تجربه کنید.

تور ترکیه مارماریس

تور ترکیه مارماریس

اشتراک:

نظرات بسته اند