تور اروپا به مقصد فرانسه و بازدید از نورماندی

0

در لیست مقاصد گردشگری تور اروپا تابستان 97 ، کشور فرانسه همچون نگینی می درخشد، کشوری که همه آن را به کشور عشاق می شناسند. در فرانسه جاذبه های مختلفی برای گردشگری وجود دارد، از شانزه لیزه گرفته تا موزه لوور و برج ایفل و نوتردام!

اما ما قرار است امروز به منطقه ای گردشگری در فرانسه برویم که دیدن از آن برای مسافران خالی از لطف نیست! با ما باشید تا با نورماندی از فرانسه آشنا شوید.

تور اروپا تابستان 97 و بازدید از نورماندی

تور اروپا تابستان 97 و بازدید از نورماندی

نورماندی کجاست؟

در تور گردشگری اروپا به منطقه ی نورمناندی در شمال غربی فرانسه می رویم. بازدید از این ناحیه می تواند تور مسافرتی خارجی شما را بسیار هیجان انگیز سازد.

علت نام گرفتن این منطقه به اسم نورماندی این است که در سال 911 پادشاه سفیه فرانسه شارل، آن را به وایکینگ های نروژی بخشید تا از حملات آنان به خاک فرانسه جلوگیری کند. این موضوع سبب شد تا این منطقه برای همیشه نورماندی اسم بگیرد. رفته رفته در طی تاریخ فرانسه منطقه ی نورماندی به یکی از پرقدرت ترین دوک نشین های اروپا مبدل گشت و دوک نورماندی که در آن منطقه حکمرانی می کرد قدرتی برابر با قدرت پادشاه فرانسه داشت.

مونت سن میشل

مونت سن میشل

اکنون نیز منطقه ی نورماندی از مناطق جذاب برای گردشگران و توریست هایی ست که از بیرون خاک فرانسه به این کشور سفر می کنند. بناهای تاریخی، موزه های مملو از یادگارهای عهد قدیم فرانسه و جاذبه های طبیعی نورماندی گردشگران را بیشتر از تمام نقاط دیگر فرانسه به خود جذب می کند.
یکی از دیدنی های این منطقه جزیره ی مونت سن میشل می باشد. این جزیره دارای قلعه ی معروفی می باشد که در وسط آن قرار گرفته است. این جزیره طبق آمار سالیانه 3 میلیون بازدید کننده دارد.
از دیگر مکان های دیدنی نورماندی شهر زیبای بایو می باشد. این شهر دارای یک اثر هنری بسیار معروف به نام فرشینه بایو می باشد. در این اثر هنری صحنه ی تسخیر انگلستان توسط نورمن ها به تصویر کشیده شده است. محل نگهداری این پرده ی بافت شده موزه ی شهر می باشد.
همین طور روستای ژیورنی در نورماندی به خاطر داشتن خانه ی کلود مونه نقاش مشهور از محبوب ترین روستاهای این منطقه می باشد.

اشتراک:

نظرات بسته اند