نمایشگاه خودرو ژنو برترین خودروها

0

علاقه مندان به چرخ و موتور در جریان هستند که این روزها بزرگترین رویداد خودروی جهان در ژنو سوئیس در حال برگزاری است.نمایشگاه بین المللی خودرو ژنو از تاریخ 3تا13 مارس در سوئیس در جریان است و شرکتهای بزرگ و کوچک خودروسازی از آخرین محصولات و حتی محصولات آینده ی خود رونمایی می کنند.در میان تولیدات به خودروهای عجیب، سوپرلوکس و سبز برمی خوریم.نهایت نوآوری در طراحی خودروها به چشم می خورد.تنها جای ایران خودروی ما خالی است تا از ترکیب وانت و پژو 208 یک خودروی فضایی را به نمایش بگذارد!
در ادامه قصد داریم برترین خودروهای نمایشگاه را برای شما به نمایش بگذاریم اما پیش از آن کمی از نمایشگاه خودرو ژنو برایتان می گوییم.
نمایشگاه خودرو ژنو:
نمایشگاه خودرو ژنو درواقع یک نمایشگاه بین المللی است که فعالان این حوزه از گوشه و کنار دنیا در آن شرکت می کنند.این نمایشگاه اولین بار در سال 1905 برگزار شد و تاکنون مکانی برای معرفی انواع خودروها با موتور درون سوز طی تاریخ بوده است.هر ساله این نمایشگاه در یک مرکز همایش عظیم در نزدیکی فرودگاه بین المللی ژنو برگزار می شود.بانیان نمایشگاه درواقع سازمان بین‌المللی تولیدکنندگان وسایل نقلیه ی موتوری است.درواقع نمایشگاه ژنو مکانی مناسب برای رقابت خودروسازان از سراسر دنیا است.ای کاش خودروسازان ما هم دست به رقابت با خودورسازان بزرگ می زدند تا اینکه دست به دامن پژو شده برای تولید پژو 208 و پژو 301.
در نمایشگاه امسال نیز که از 3تا13مارس مصادف با 13تا 23 اسفند در حال برگزاری است،قویترین و معتبرترین برندهای صنعت خودرو در دنیا از آخرین دستاوردهایشان در این نمایشگاه پرده برداری می کنند.از آستون مارتین و مک لارن گرفته تا بوگاتی و لامبورگینی همگی قصد دارند بار دیگر چشمها را خیره کنند. به علاوه شرکتهایی مانند بی ام دبلیو, مازراتی و بنز هم به معرفی لوکس ترین محصولات خود می پردازند.
حال در ادامه چند خودروی ستاره در نمایشگاه را تماشا می کنیم:

Porsche 911 GT3 RS

2016_Porsche

Audi R8 e-tron

2016-Audi-R8-e-tron-

Koenigsegg Regera

2016-Koenigsegg-Regera

Mercedes-Benz AMG GT3

2016-Mercedes

Aston Martin Vulcan

AstonMartin-Vulcan

McLaren 675LT

McLaren

Lexus LF-SA Concept

Lexus-LF-SA-Concept-Geneva

Ferrari 488 GTB

Ferrari

Lamborghini Aventador LP750-4 SV

Lamborghini-Aventador-

Bentley EXP10 Speed 6

Bentley EXP10 Speed 6

Bentley EXP10 Speed 6

اشتراک:

نظرات بسته اند