نقش صندلی های ماساژور در سلامتی

0

نمی توان از نقش مهم صندلی ها در زندگی انسان مدرن چشم پوشی کرد. در واقع بدون صندلی دنیا شکل دیگری می شد. در سالن انتظار بیمارستان باید همه سرپا می ایستادند. به جای نشستن بر روی صندلی همایش راحت باید ساعت ها خبردار می ایستادیم تا سخنرانی یک نفر را گوش دهیم و یا در ادارات و بانک ها که صف طولانی است احتمالا هر کدام گوشه ای روی زمین می نشستیم و هزاران مورد دیگر.

اما صندلی ها فراتر از آنجه که تصور می شود در زندگی ما نفوذ کرده اند. حتی در صنعت پزشکی نیز صندلی های طبی و ماساژور تولید می شوند که بسته به نوعشان قیمت و کاربرد مختلفی دارند.

همه می دانیم که ماساژ بدن نقش مهمی در ایجاد آرامش، رفع خستگی، کاهش استرس، تمدد اعصاب، بهبود جریان خون، افزایش اکسیژن رسانی به بافت ها، تناسب اندام، ایجاد طراوت و شادابی پوست و تقویت عضلات ماساژ گیرنده دارد.

پزشکان می گویند؛ ماساژ بدن یکی از موثرترین روش های درمانی برای سیاتیک، کمر درد، آرتروز، مشکلات بدخوابی است. همچنین پیشگیری از بیماری واریس، کوفتگی و گرفتگی عضلات و شکل نامناسب ستون فقرات از دیگر فواید ماساژ بدن است. افزایش هوشیاری و شفافیت ذهنی، تحریک هیجانی، انگیزه مطلوب و احساس خوب بودن هم از دیگر مزایای ماساژ بدن است.

مزایای صندلی های ماساژور

مزایای صندلی های ماساژور

اگرچه سالن های ماساژ در هر شهری یافت می شوند اما به دلیل مشغله های کاری و کمبود وقت افراد بسیاری نمیتوانند از چنین خدماتی بهره ببرند. اینجاست که صندلی های ماساژور کاربردشان را نشان می دهند.

صندلی ماساژ یکی از ابزارهای ماساژ است که به صورت هوشمند و اتوماتیک، پیشرفته ترین روش های ماساژ بدن را اجرا می کنند. در انجام ماساژ روی صندلی چون فرد در وضعیت های بدنی قرار می گیرد که برایش مطلوب و راحت تر است، احساس رضایتمندی بیشتری دارد.

همچنین تنوع برنامه ریزی و استفاده صندلی ماساژور یا مبل های ماساژور بسیار زیاد است که می توان آن را مناسب با ماساژ بدن زن یا ماساژ بدن مرد تنظیم کرد. علاوه بر این در صندلی ماساژور اکثر حرکات یک ماساژ واقعی مانند حرکات نیدینگ ضربه ای، حرکت سراندن، ورز دادن، فشردن، مالش سطحی، مالش عمیق و حرکت لرزشی شبیه سازی شده است.

اشتراک:

نظرات بسته اند