نسخه ی دو سیم گلکسی نوت 8 سامسونگ در راه است

1

بنا بر تازه ترین اخبار منتشر شده از سامسونگ، قرار است گلکسی نوت 8 در نسخه ی دو سیم کارته نیز وارد بازار شود.

چیزی به معرفی رسمی این پرچمدار جدید سامسونگ نمانده است، به همین دلیل اطلاعات جزئی بیشتری در رابطه با این تلفن همراه منتشر می شود. البته گفتنیست که سامسونگ از جمله سازندگانیست که چندان از اطلاعاش محافظت نمیکند، به همین دلیل است که اغلب مشخصه های دستگاه ها، زودتر از موعد مقرر در وبسایت ها منتشر می شود.

گلکسی نوت 8 سامسونگ

گلکسی نوت 8 سامسونگ

 

پرچمدار سری نوت در سال 2017، اخیرا با شماره کد SM-N950F در وب سایت رسمی سامسونگ در کشور استرالیا ظاهر شده است. نکته جالب، پسوند DS/ است که در انتهای نام دستگاه قرار دارد. از این سبک نام‌گذاری‌ می‌توان نتیجه گرفت گلکسی نوت 8 دو سیم کارته نیز روانه بازارها خواهد شد.

البته اینکه گلکسی نوت 8 در نسخه ی دو سیم کارته در بازار آمریکا عرضه شود، برای کاربران آمریکایی چندان تفاوت نمی کند، چرا که به احتمال زیاد آن‌ها همانند قبل فقط قادر به خرید نسخه‌ عادی خواهند بود.

 

گوشی های پیشین سامسونگ با پشتیبانی از دو سیم کارت، همگی از چیپست‌های اگزینوس همین شرکت قدرت گرفته بودند، حال آنکه می‌دانیم محصولات غول‌ کره‌ای همیشه همراه با تراشه‌های اسنپدراگون کوالکام در بازارهای آمریکا عرضه می‌شوند. البته بعید نیست سامسونگ در سال جاری این روال را تغییر دهد.

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. گلکسی نوت 8 احتمالا خیلی پیشرفته و با کیفیت باشه. چون سامسونگ قصد داره تجربه تلخ نوت 7 را از خاطرات ببره.