نرم افزار طراحی لوگو؛ LogoMaker

1

هر شرکت و کسب و کاری نیازمند لوگوی خاص خودش است. در واقع یک لوگو حرف های زیادی برای گفتن دارد که در کمال سادگی می تواند به مخاطب بزند.

شاید شما نیز از جمله کسانی هستید که به جای استخدام طراح لوگو دوست دارید خودتان لوگوی کسب و کارتان را طراحی کنید. اگر این طور است که باید گفت آدرس را درست آمده اید. قصد داریم در این نوشته یکی از نر مافزار های کاربردی طراحی لوگو را معرفی کنیم.

طراحی لوگو علاوه بر نیاز به تسلط به نرم افزارهای گرافیکی، احتیاج به ذوق و سلیقه هنری هم دارد. به غیر از اینها لوگو باید آنقدر هوشمندانه طراحی شود که هم در ذهن مخاطبان بماند و هم منظور و هدف لوگو را برساند. به همین دلیل هم هست که کمپانی های بزرگ هزینه زیادی برای طراحی لوگوهای حرفه ای صرف می کنند.

نرم افزار LogoMaker مخصوص طراحی آرم و لوگو بوده و دارای هزاران تصویر آماده برای استفاده در لوگو است. بدون شک LogoMaker یکی از بهترین ابزارها برای طراحی و ساخت لوگو می باشد. با کمک این نرم افزار و بدون نیاز به دانش فنی یا هنری، می توانید لوگوهای کاملا حرفه ای برای خودتان یا دیگران طراحی کنید.

در این نرم افزار تصاویر آماده به صورت دسته بندی شده در موضوعات مختلف قرار دارند. سپس شما می توانید با ترکیب این تصاویر و استفاده از خلاقیت خودتان، یک لوگوی شیک و جدید بسازید. تصاویر موجود در این نرم افزار به صورت وکتور (Vector) بوده و قابلیت بزرگنمایی در هر اندازه ای را دارند. بنابر این برای چاپ هم مناسب می باشند.

نرم افزار طراحی لوگو

بعد از طراحی لوگوی مورد نظر با این نرم افزار، می توانید آن را در فرمت های تصویری مختلف ذخیره کنید. لوگوی نهایی را می توانید در سایر نرم افزارهای گرافیکی (مثل فتوشاپ یا کورل) باز کرده و روی پوستر یا کارت ویزیت درج کنید. این نرم افزار برای طراحی لوگوی شرکت، لوگوی سایت، و انواع آرم های تجاری و صنعتی کاملا مناسب است.

علاوه بر تصاویر آماده، اشکال هندسی مختلف نیز در نرم افزار LogoMaker قرار دارد. که می توانید با تغییر رنگ و زاویه از آنها برای طراحی آرم یا لوگو استفاده کنید.

نسخه جدید نرم افزار حرفه ای طراحی لوگو، LogoMaker را از اینجا دانلود کنید.

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. مهناز.ج در

    همه چیز داره جای نیروی انسانی رو می گیره و رفته رفته دیگه به آدما احتیاجی نداریم. این هم خوبه و هم این که اصلا خوب نیست.