نخستین همایش یزد میراث جهانی در دانشگاه آزاد یزد

1

از روز چهارشنبه 9ام اسفند ماه به مدت دو روز سالن همایشهای دانشگاه آزاد یزد با صدها صندلی همایش میزبان همایشی ارزشمند با محوریت شهر یزد است تا به ارزش جهانی این شهر تاریخی و راهکارهای رونق گردشگری آن پرداخته شود.

برای مشاهده و خرید انواع صندلی همایش ، آمفی تئاتر ، سینما و سایر مبلمان اداری به سایت جهانتاب مراجعه فرمایید.

نخستین همایش “یزد، میراث جهانی” روز گذشته با شرکت جمع کثیری از مسئولان و دانشجویان در سالن همایشهای دکتر سلطانی دانشگاه یزد به مدت دو روز آغاز به کار کرد تا در خصوص شهر تاریخی یزد و جایگاه گردشگری آن بیشتر صحبت شود.

صندلی همایش , همایش یزد میراث جهانی

صندلی همایش , همایش یزد میراث جهانی

به گزارش سی اس وب به نقل از مهر، در همایش ارزشمند “یزد، میراث جهانی” مقالاتی در حوزه های مختلف گردشگری با محوریت ظرفیتهای شهر جهانی یزد توسط اساتید، دانشجویان و صاحب‌ نظران حوزه ی گردشگری ارائه می شود.
همچنین در این همایش دو روزه قرار است ۲۰ ایده ی برتر در حوزه ی گردشگری ارائه و کارکرد و جایگاه گردشگری در برنامه آمایش استان یزد بررسی شود.

در این همایش معصومه طباطبایی، رئیس دانشگاه آزاد یزد، هم به سخنرانی پرداخت و از دیدگاه اسلامی به موضوع نگاه کرد و افزود: اسلام برای تمامی ابعاد زندگی بشر، برنامه دارد و بحث گردشگری و سفر از جمله موارد مهمی هستند که در قرآن، احادیث و روایات ائمه اطهار (ع) به آن پرداخته و توصیه شده است.

ایشان در ادامه شهر یزد را مهمترین و برترین مقصد گردشگری در ایران دانست و گفت: ویژگی، ظرفیتها و جاذبه‌ های یزد از یک‌ طرف و آداب و سنن و مهمان ‌نوازی مردم یزد از طرف دیگر، انگیزه‌ های سفر به این استان را تقویت می‌ کند.

طباطبایی همچنین به اهل سفر بودن مردم یزد اشاره کرد و اظهار امیدواری کرد که خروجی چنین همایشهایی، ارائه ی راهکارهایی برای معرفی هرچه بیشتر شهر جهانی یزد و استفاده ی بهینه از ظرفیتهای آن در مسیر توسعه ی گردشگری باشد.

در آخر باید گفت همایش یزد میراث جهانی با همکاری دانشگاه آزاد یزد و سازمان مدیریت و برنامه ریزی‌ استان یزد به مدت دو روز در سالن دکتر سلطانی دانشگاه یزد در حال برگزاری است. به امید اینکه تمامی صدها صندلی همایش با حضور علاقه مندان گردشگری و جوانان پر شود تا در نهایت گردشگری یزد به عنوان میراث جهانی یونسکو بیش از گذشته  رونق بگیرد.

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. امیدوارم همایشهای این چنینی بیشتر ترتیب داده بشه و به نتیجه هم برسه تا گردشگری ایران رونق بیشتری بگیره