نخستین فیس لیفت رانا ایران خودرو

0

پس از این که فیس لیفت های سمند و سورن ارائه شد، فیس لیفت رانا نیز از سوی کارخانه ی خودروسازی ایران خودرو در سال جدید عرضه می گردد.

به جز این اخبار ایران خودرو حاکی از آن است که خودروی دنا پلاس توربو اتوماتیک هم با گیربکس پانج و نیز چندین آپشن دیگر از خط تولید سال 1397 بیرون خواهد آمد.

اما فیس لیفت رانا با تغییراتی از جمله یک دست شدن رنگ آینه ها و ضربه گیر درب های خودرو، فرمان جدید و نیز دستگیره های جدید، چراغ جلو و عقب جدید، سیستم کروز کنترل و… عرضه خواهد شد.

چراغ راهنما به هر دو آینه ی سمت راست و چپ خودرو اضافه شده است و دی لایت نیز از آپشن های جدید فیس لیفت رانا محسوب می گردد.

 

فیس لیفت رانا

فیس لیفت رانا

اگر چه در سال 1391 رینگ های مخصوصی برای خودروی رانا معرفی شده و این خودروی جوان پسند قرار بود با این رینگ ها بیرون بیاید، اما همچنان رینگ های متفاوت دیگری را روی چرخ های رانا می بینیم و امسال نیز تنها قالپاق تازه ای جایگزین قبلی خواهد شد.

دیگر اتفاقات جدیدی که در رانای تولیدی سال 1397 می بینیم، اضافه شدن سه پشت سری به سری صندلی های بخش عقبی خودرو است، که البته قابل تنظیم و جا به جایی نیز می باشند.

جلو پنجره این خودرو نیز تفاوت هایی کرده است.

 

فیس لیفت رانا

فیس لیفت رانا

قیمت خودرو رانا فیس لیفت 97

گمانه زنی ها نشان دهنده ی این هستند که قیمت خودرو رانا فیس لیفت 97 به حدود چیزی کمتر از 38 میلیون تومان خواهد بود.

و البته از آن جایی که در سال جاری فروش پژو 206 صندوق دار توسط ایران خودرو متوقف شده است، به احتمال زیاد استقبال خوبی از خودروی رانا فیس لیفت 1397 را شاهد خواهیم بود.

 

فیس لیفت رانا

فیس لیفت رانا

 

فیس لیفت رانا

فیس لیفت رانا

اشتراک:

نظرات بسته اند