نخستین ایراد گوشی آیفون 10 اپل کشف شد

2

این طور که به نظر می رسد صفحه ی نمایش آیفون 10 نیز مانند صفحه ی نمایش گوگل پیکسل 2 ایکس ال دچار مشکلاتی در خصوص پیکسل های خود می باشد.

کمپانی اپل به نوعی زرنگی به خرج داده و پیش از آن که سر و صدای اعتراضات نسبت به صفحه نمایش اوال ای دی این گوشی گران قیمت بلند شود، خود به کاربران و خریداران این گوشی موبایل هشدار داده که برای استفاده از این محصول اپل به منظور احتیاط از حالت Auto Brightness و Auto Lock استفاده نمایند.

اولین مشکل آیفون 10

اولین مشکل آیفون 10

به نظر می رسد که طولانی ماندن روشنایی روی صفحه ی نمایش گوشی آیفون ایکس اپل صدماتی به پیکسل های این گوشی هوشمند فوق حرفه ای وارد خواهد آورد و کمپانی اپل آرزو می کند مصرف کنندگان با رعایت گزینه های فوق به این مشکل برنخورده و بار دیگر رسوایی به بار نیاید.

مشخص نیست اگر پس از گذشت مدتی کوتاه از در دست گرفتن گوشی آیفون 10 توسط خریداران و صاحبان فعلی این گوشی، پیکسل های آن دچار مشکل شده و صدای اعتراضات خریداران بلند شود، شرکت گوگل با چه ضرر هنگفتی برای تعویض این گوشی های گران قیمت روبرو خواهد شد.

از آن جایی که میزان فروش آیفون ایکس یا همان آیفون 10 اپل به هیچ وجه قابل مقایسه با تعداد محدودی گوگل پیکسل 2 ایکس ال که در دست مردم قرار گرفت، نیست؛ می توان گفت که در صورت بروز چنین ماجرایی، تیم اپل با یک چالش واقعی روبرو خواهد شد.

اشتراک:

2 دیدگاه