نام تجاری Infinity Display از سوی سامسونگ برای گلکسی اس 8 به ثبت رسید

0

در حالی که مدت زمان زیادی تا روز رونمایی از گلکسی اس 8، جدیدترین پرچم دار برند کره ای سامسونگ باقی نمانده است، در اخبار می خوانیم که سامسونگ نام تجاری Infinity Display  را برای گوشی گلکسی اس 8 ثبت کرده است.

به سادگی می توان حدس زد که این نام از مدل نمایشگر خمیده ی این گوشی برگرفته شده است.

تصاویر و اطلاعات لو رفته از این گوشی موبایل نیز پیش از این گویای این مطلب بوده است که گوشی گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس هر دو دارای نمایشگرهایی در ابعاد بزرگ و با لبه های خمیده هستند.

گلکسی اس 8

گلکسی اس 8

کمپانی سامسونگ برای گلکسی اس 8 نهایت تلاش خود  را صورت داده تا هیچ اطلاعاتی پیش از روز رونمایی از این گوشی به بیرون درز پیدا نکند و حتی در دفتر ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده ی آمریکا نیز نمی توان جزئیات خاصی در مورد این ثبت تجاری پیدا کرد.

البته سامسونگ در این پنهان کاری خیلی هم نتوانسته موفق باشد، زیرا تا کنون تصاویر واقعی از این گوشی و بسیاری از ویژگی های این منتشر گردیده و اکنون بیشتر بازارهای جهانی می دانند که باید منتظر چه محصولی از پرچم داران سامسونگ باشند.

شباهت گلکسی اس 8 و گلکسی اس 7 اج

چیزی که در تصاویر فاش شده از گلکسی اس 8 به نظر می رسد، شباهت این گوشی جدید سامسونگ با مدل گلکسی اس 7 اج است. اگر چه لبه های خمیده ی سامسونگ گلکسی اس 8 بارها بهتر و زیباتر از مدل سامسونگ گلکسی اس 7 اج می باشد.

گلکسی اس 8

گلکسی اس 8

علاوه بر این یک کلید فیزیکی جدید نیز در این گوشی  به چشم می خورد که احتمالا برای دستیار صوتی هوشمند بیکسبی سامسونگ می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، کلیک نمایید.

اشتراک:

نظرات بسته اند