منشی هوشمند Bixby گلکسی اس 8 سامسونگ

0

طبق آمار و گزارشات و شایعاتی که تا کنون به گوش رسیده، گوشی گلکسی اس 8 سامسونگ قرار است ویژگی های خاص و منحصر به فردی داشته باشد که دنیای تکنولوژی موبایل را تحت تاثیر قرار دهد.

یکی از مشخصات فنی که به گلکسی اس 8 نسبت داده شده و البته چیزی جدید و منحصر به فرد به شمار می رود، منشی هوشمند Bixby این گوشی پرچم دار سامسونگ می باشد.

منشی هوشمند سامسونگ چطور عمل می کند؟

منشی هوشمند Bixby در واقع یک ویژگی روی دوربین اول و دوربین دوم سامسونگ گلکسی اس 8 می باشد که با فعال کردن آن روی این دوربین ها قابلیت های تازه ای به کادر دوربین افزوده شده و Bixby امکان جستجوی تصویری را فراهم می سازد.

منشی هوشمند سامسونگ گلکسی اس 8

منشی هوشمند سامسونگ گلکسی اس 8

پیش از این Google Goggles نیز چیزی شبیه به این عمل را انجام می داد که البته هرگز به اندازه ی آن چه Bixby قرار است ارائه دهد، نبوده است.

به منظور استفاده از منشی هوشمند Bixby سامسونگ گلکسی اس 8 در قسمت اپلیکیشن دوربین اصلی و یا دوربین سلفی این گوشی موبایل می باید گزینه ی منشی هوشمند را روشن نمایید.

با روشن شدن منشی هوشمند Bixby ابزار جدیدی در اختیارتان قرار گرفته و این اپلیکیشن تمام اطلاعات مربوط به تصویری که مقابل دوربین گلکسی اس 8 قرار دارد را جستجو و پردازش خواهد کرد.

منشی هوشمند سامسونگ گلکسی اس 8

منشی هوشمند سامسونگ گلکسی اس 8

سپس Bixby می تواند به صورت خودکار آن چه در تصویر است را جستجو کرده و آن را بیابد تا در صورت تمایل نوع ارتباطی خاص ممکن با سوژه برقرار شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی منشی هوشمند Bixby سامسونگ و نیز اطلاعات کلی درباره ی این گوشی موبایل پرچم دار، به آدرس زیر سر بزنید:

goo.gl/l9Fxj3

اشتراک:

نظرات بسته اند