منتظر آیفون های دو سیم کارته باشید

1

آیفون دو سیم کارته خبر جدیدی ست که از طریق مینگ چی کو از سازمان KGI Security به بیرون درز پیدا کرده و به نظر می رسد مانند تمام اخبار و شایعات قبلی این خبر نیز کاملا حقیقت داشته باشد.

چاشنی خبر تولید گوشی های آیفون با دو سیم کارت، نیز قیمت متعادل و نسبتا مناسب این گوشی هاست که خرید آن ها را برای عده ی بیشتری میسر می سازد.

با توجه به این که آمریکایی ها علاقه ی زیادی به گوشی های دو سیم کارته ندارند، احتمال زیاد آیفون های دو سیم کارته تنها در قاره های اروپا و آسیا خریدار خواهند داشت و آمریکایی ها از این مدل ها استقبال نخواهند کرد.

 

آیفون دو سیم کارته

آیفون دو سیم کارته

 

کمپانی اپل با تولید آیفون های دو سیم کارته موفق خواهد شد تکان جدی به بازار خود داده و باید دید با این خط تولید جدید تا چه حد می تواند بازار گوشی های دو سیم کارته ی دیگر را نیز تحت تاثیر قرار داده و نمودار فروش خود را بالا ببرد.

دیجیاتو در خصوص گوشی های دو سیم کارته ی اپل توضیح داده است:

“ورژن دو سیم‌کارته آیفون ۶.۱ اینچی مجهز به ال‌سی‌دی قیمتی بین ۶۵۰ تا ۷۵۰ دلار خواهد داشت در حالی که همین موبایل به صورت تک سیم‌کارته ۵۵۰ تا ۶۵۰ دلار قیمت دارد. مدل ۶.۵ اینچی مجهز به نمایشگر OLED نیز احتمالا دارای قابلیت دو سیم‌کارت خواهد بود اما خبری از این قابلیت در آیفون ۵.۸ اینچی OLED جدید اپل نیست.”

اگر شما هم به گوشی های دو سیم کارته علاقه مند هستید و پیش از این به همین دلیل از خرید آیفون های اپل دور مانده اید، شاید از این پس بتوانید گوشی مورد نظر خود را از میان گوشی های موبایل برند اپل با دو سیم کارت خریداری نمایید.

اشتراک:

۱ دیدگاه