مقصر اختلالات پیام رسان سروش کیست؟

1

با فیلتر شدن تلگرام، تعدادی از کاربران آن به سمت پیام رسان های داخلی کوچ کردند، البته باز عده ای از آن ها با فیلترشکن ها دوباره به فضای اپلیکیشن پیام رسان تلگرام بازگشتند.

علت چه بود؟

پیام رسان های داخلی که قدرتمندترین آن ها پیام رسان سروش است، اختلالات متعددی را از خود نشان داد و کاربرانی که پس از سرگردانی بدون تلگرام به این پیام رسان کوچ کرده بودند، ناامیدانه با نصب فیلترشکن ها به فضای تلگرامی که مدام با وی پی ان قطع و وصل می شد، بازگشتند. برخی نیز در همان فضای سروش باقی ماندند و با نارضایتی ادامه دادند.

 

علت اختلالات پیام رسان سروش از زبان مدیر عامل آن

علت اختلالات پیام رسان سروش از زبان مدیر عامل آن

 

مدیر عامل پیام رسان سروش در خصوص اختلالات چه توضیحی می دهد؟

سید صالحی، مدیر عامل پیام رسان سروش در توئیتر خود توضیح داده است: جدا از مشکلات تیم فنی این مجموعه، دو عنصر کم‌لطفی اپراتورها و عدم تخصیص زیرساخت‌های لازم از سوی دولت مقصر هستند.

البته مشخص نیست با وجود وام سنگین 5 میلیارد تومانی که به این اپلیکیشن و نیز دیگر پیام رسان های داخلی یعنی گپ و بیسفون اختصاص داده شده است، چطور همچنان دم از نبود زیرساخت و کم لطفی ها زده می شود.

مشکل دریافت پیامک تائید

وی یکی از مشکلات اصلی را تاخیر زیاد در دریافت پیامک تائید برای کاربران تازه ی سروش عنوان می سازد و به خبرنگار وب سایت دیجیاتو می گوید: در مدل‌های خارجی ظرف چند ثانیه پیامک تاییدیه برای شماره کاربر ارسال می‌شود و در سروش اختلالاتی در این زمینه وجود دارد که معلوم نیست سرمنشا آن کجاست و علت آن چیست.

مدیر عامل پیام رسان سروش در خصوص قابلیت این اپلیکیشن برای پر کردن سقف 20 میلیون کاربر صحبت هایی داشته و گفت: با مقایسه پیام‌رسان‌های ایرانی با تلگرام نوپا و اوایل کار خود (حدود 4 سال پیش) به این نکته می‌توان پی برد که مدل‌های بومی به نسبت خوب پیشرفت کرده‌اند و پتانسیل‌ها و کارایی‌ها مناسبی دارند که قطعا بی‌نقص نیست. این نواقص به مرور زمان و با کمک سایر دستگاه‌ها حل خواهد شد و تمامی امکانات روز دنیا همچون Secret Chat حتی پایشان به سروش باز خواهد شد تا اعتمادسازی میان کاربران هرچه بیشتر صورت گیرد.

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. مقصر اونایی هستن که دارن با فیلترشکن می رن تلگرام و همچنان توی این اپلیکیشن باقی موندن