مقایسه mvm x22 با چانگان cs35

0

اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید یک ماشین کراس اور کوچک شهری سوار شوید و در حدود 50 میلیون تومان هم بودجه در اختیار دارید قطعا ماشین های چانگان سی اس 35 و mvm x22 اولین ماشین هایی است که برای خرید به ذهن شما می رسد.

شاید انتخاب یکی از این دو خودرو برایتان کمی دشوار باشد. با خواندن این مطلب و رجوع به مشخصات فنی دو خودرو که در انتهای مطلب آمده انتخاب آگاهانه تری نسبت به خرید یکی از آنها خواهید داشت.

چانگان cs35
به بررسی طراحی این ماشین که بپردازیم درمیابیم که استایل جذابی دارد و طراحی اش جدید است اما در آن به طور نا معقولی از ماشین های کره ای الهام گرفته اند که باعث شده است در بعضی از قسمت ها نا همگونی در طراحی اش ایجاد شود و چندان قسمت های مختلف ماشین با هم هماهنگی نداشته باشد.

در داخل کابین که وارد می شویم کیفیت کلی تجهیزات و سطح امکانات آن مناسب است و در رنج قیمت خودش ماشین مناسبی است اما متریال مورد استفاده درون چانگان cs35 خیلی هم با کیفیت نیست ولی برای رقابت با ام وی ام ایکس 22 مناسب است و سطح برابری دارند.

از نظر ابعاد کابین به طور تقریبی با هم مشابهت دارند و هر دو در حد یک ماشین هاچبک شهری فضا در اختیار سرنشینان قرار می دهند. از نظر ارگونومی کابین چانگان cs35 ماشین خوبی است ولی مثلا با توجه به قیمت ماشین نبود تهویه مطبوع اتوماتیک کمی نا امید کننده است.

mvm x22

خودروی mvm x22

خودروی mvm x22

ام وی ام x22 در ظاهر ماشین قابل قبول و زیبایی است و چهره ماشین دل نشین می باشد و این میزان فروش ماشین هم که تا به حال انجام شده است به لطف ظاهر ماشین بوده است که مدرن و جذاب است و در کلاس کراس اوور های کوچک ماشین منحصر فردی است. ظاهر ام وی ام ایکس 22 با استفاده از طراحی خاص سپر ها، چراغ های زیبا و خطوط و برجستگی جذاب درخور توجه است و رخ خوبی برای این ماشین به وجود آورده اند.

از نظر فرم بدنه ام وی ام x22 در زمره ماشین های کراس اوور کوچک شهری قرار می گیرد ولی تفاوت چندانی با یک ماشین هاچ بک ندارد و عمده ترین تفاوتش با یک ماشین هاچبک کمی بلند تر بودن قد این ماشین است. درون کابین هم طراحی ماشین قابل قبول است اما متریال به کار رفته درون کابین ام وی ام x22 بی کیفیت و خشک هستند و اصلا ماشین مناسب و دل نشینی در این بخش نمی باشد.

کیفیت ساخت و مونتاژ ام وی ام x22 مناسب و تقریبا خوب است. در بخش امکانات رفاهی هم بین ام وی ام x22 و چانگان سی اس 35 تفاوت چندانی احساس نمی گردد و و هر دو ماشین سطح یکسانی را دارا می باشند.

با ارزیابی مشخصات هر دو خودرو در ادامه تصمیم نهایی را خودتان بگیرید کدامیک مناسب شماست.

مشخصات فنی هر دو خودرو

اشتراک:

نظرات بسته اند