مقایسه چانگان CS35 و رنو ساندرو استپ وی

0

در مقایسه میان ساندرو استپ وی و چانگان CS35 ساندرو از کیفیت ساخت و مونتاژ بهتری برخوردار است و می توان گفت این بزرگ ترین و مهم ترین نقطه قوت ساندرو استپ وی در مقابل چانگان به حساب می آید.

مشخصات فنی ساندرو استپ وی
رنو در بخش طراحی خلاقیت به خرج داده و رنگ مشکی که در قسمت های مختلف نمای رو به رو به عنوان مثال کاسه چراغ ها و جلو پنجره تکرار شده و به چشم می خورد، ظاهری خشن را از رنو ساندرو استپ وی نمایان می کند.

پیشرانه ای که در این خودرو به کار رفته، K4M می باشد و وجود این پیشرانه به رنو ساندرو استپ وی برتری می دهد. پیشرانه مورد استفاده 4 سیلندر بوده و حجمی معادل 1598 سی سی را داراست. این موتور توان 105 اسب بخار و گشتاور 148 نیوتن متر را تولید می کند.

مزایایی که شامل این مدل پیشرانه می شود، شتاب مناسب، در کنار مصرف سوخت کم و استهلاک پایین است. نیروی ایجاد شده توسط گیربکس اتوماتیک 4 سرعته تیپ ترونیک عملکرد انتقال را انجام می دهد. این نوع گیربکس هماهنگی خوبی را با موتور خودرو برقرار می کند.

ساندرو استپ وی

ساندرو استپ وی

خصوصیات کلی چانگان CS35
این خودرو از لحاظ ظاهری طرفداران زیادی دارد اما از نقطه نظر فنی کپی برداری های زیادی بر روی آن صورت گرفته است. این خودرو نه تنها از لحاظ ظاهر بدنه بلکه از نظر طراحی کابین در سطح مناسبی قرار دارد و کیفیت متریال مناسبی را در فضای داخلی تجربه می کند. آپشن های چانگان CS35 بهتر از رنو ساندرو می باشد، اما ابعاد کابین در این دو خودرو یکی است.

پیشرانه موجود در این خودرو 4 سیلندر بوده و حجمی معادل 1598 سی سی را داراست. این موتور توان 122 اسب بخار در 6000 دور بر دقیقه و گشتاور 160 نیوتن متر در 4000 دور بر دقیقه را تولید خواهد کرد. مصرف سوخت 7.2 لیتری در چانگان CS35 سیکل ترکیبی اقتصادی مناسبی نیست.

نیروی ایجاد شده توسط این خودرو به وسیله گیربکس 4 سرعته به چرخ ها منتقل می شود. فنی این خودرو در سطح قدیمی بوده و رنو ساندرو استپ وی از این منظر در رتبه بهتری قرار گرفته است.

اشتراک:

نظرات بسته اند