معرفی هیمروس بیچ هتل در شهر آنتالیا

0

در صورتی که با تور ترکیه پاییز به آنتالی, شهر به یاد ماندنی ترکیه سفر می کنید و هنوز هتل و اقامتگاه مورد پسند خود را انتخاب نکرده اید, با ما همراه باشید تا یکی از بهترین هتل های ترکیه را به شما عزیزان معرفی نماییم. اگر به دنبال هتلی هستید که هم مقرون به صرفه باشد و در عین حال امکانات رفاهی , امکانات تفریحی, اتاق ها و فاصله ی خوبی تا جاذبه های گردشگری آنتالیا داشته باشد, ما اقامت در هتل هیمروس بیچ آنتالیا را به شما عزیزان معرفی می نماییم.

هیمروس بیچ هتل

هتل 3 ستاره ی هیمروس بیچ فاصله ی کمی تا ساحل دارند و تا به امروز تمامی مسافران و مهمانان خود را راضی نگه داشته است.

امکانات رفاهی هیمروس بیچ هتل

این هتل تمام انرژی خود را برای راحتی و رفاه مهمانان متمرکز ساخته است. از خدمات این هتل می توانیم خدمات نظافت روزانه, سرویس کامل اتاق های هتل را نام ببریم. میز پذیرش به صورت 24 ساعته کار می کند. همه ی پرسنل هتل به زبان های ترکی, روسی و انگلیسی صحبت می کنند و به سادگی با هر یک از این سه زبان می توانید با آن ها ارتباط برقرار نمایید.
ورود حیوانات خانگی به داخل هتل ممنوع می باشد. در صوتی که برای سفر کاری در این هتل اقامت گزیده اید, می توانید از خدماتی نظیر دستگاه فکس, فتکپی نیز استفاده نمایید. اگر با وسیله ی نقلیه ی شخصی خود به هتل سفر کرده اید, بهتر است بدانید که می توانید از پارکینگ رایگان هتل بدون رزرو وقت قبلی استفاده کنید. از دیگر امکانات هتل می توان هویه هوای مطبوع، دوربین های امنیتی، چند غرفه برای فروش سوغاتی، خدمات خشکشویی و اتوکشی، گاوصندوق و صندوق امانات، اتاق هایی مخصوص برای استعمال دخانیاتی همچون سیگار و امکانات مناسب برای افراد با ناتوانی و کم توانی حرکتی را نام برد.

امکانات تفریحی هیمروس بیچ هتل

تراس و سال آفتاب, ساحل خصوصی, استخر فضای باز, استخر فضای بسته, مرکز زیبایی اندام, مرکز زیبایی و آرایشی و حمام های سنتی از امکانات تفریحی این هتل می باشد. هیمروس بیچ هتل دارای موسیقی زنده ی شبانه، مکانی برای سرگرمی و زمین بازی بچه ها و افراد بزرگسال را دارا می باشد. صرف صبحانه در اتاق با اقامت در این هتل ممکن است.از فعالیت های ورزشی هتل می توان تنیس روی میز و دارت را نام برد.

امکانات اتاق های هیمروس بیچ هتل

در اتاق های این هتل امکانات بی نظیری در اختیار مسافران قرار داده می شود. مهم ترین هدف این هتل جلب رضایت و راحتی مهمانان است که تا به امروز نیز در این راستا موفق بوده است. امکانات ارائه شده در اتاق های این هتل عبارت اند از: تلفن مستقیم، حمام، سشوار، میز پذیرایی، تراس خصوصی، تلویزیون، اینترنت بی سیم، اسپلیت، تهویه ی هوای مطبوع و یخچال.

هیمروس بیچ هتل

هیمروس بیچ هتل

فاصله ی هیمروس بیچ هتل تا جاذبه های گردشگری آنتالیا

پارک ساحلی لارا: تا این پارک که ۷۵/۱ کیلومتر از شما دورتر است، ۶ دقیقه با تاکسی، زمان می خواهید.
بیمارستان مدیکال پارک آنتالیا: ۱۰ کیلومتر از هتل فاصله دارد . در شرایط لازم تاکسی طی ۱۴ دقیقه شما را می رساند.
فرودگاه آنتالیا: ۳ کیلومتر تا فرودگاه فاصله دارید. تاکسی ۵۰ دقیقه بعد شما را از هتل نظر بیچ آنتالیا به فرودگاه می رساند.
مرکز خرید ترا سیتی: تا این مرکز خرید، ۷ کیلومتر فاصله دارید که با تاکسی ۱۲ دقیقه ای می رسید. با پیاده روی نیز ۴۰ دقیقه ای مقصد را مشاهده خواهید کرد.
تئاتر متروپلین شهرداری: ۷ کیلومتر دورتر از هتل است و تاکسی طی ۱۵ دقیقه شما را به تئاتر می رساند.
آبشار لاور دودن: ۵۷۰ متر تا هتل فاصله دارد و کافی است تنها ۱۲ دقیقه پیاده روی کنید تا به آبشار برسید.

اشتراک:

نظرات بسته اند