معرفی هتل میت دپندنس در شهر سبز وین

0

در صورتی که به زودی با تور اروپا پاییز 97 به اتریش سفر می کنید و همچنان هتل و یا اقامتگاه مناسب خود را انتخاب نکرده اید, با ما همراه باشید تا یکی از هتل های مناسب در این کشور را به شما عزیزان معرفی نماییم. هتل میت دپندنس یکی از هتل های مقرون به صرفه و مناسب در شهر وین است که با توجه به 3 ستاره بودنش امکانات رفاهی و امکانات تفریحی و اتاق های راحت و مدرن و موقعیت مناسب نسبت به جاذبه های گردشگری در شهر وین دارد. در ادامه ی این مطلب قصد داریم به بررسی امکانات این هتل بپردازیم. با ما همراه باشید.

هتل میت دپندنس

در صورتی که بخواهیم هتلی دوست داشتنی و کوچک با محیطی خانواده دوست در شهر وین را معرفی نماییم, به طور قطع از هتل میت دپندنس یاد می کنیم. این هتل, هتلی 3 ستاره است که هم مقرون به صرفه است و هم امکانات مناسبی ارائه می کند.

هتل میت دپندنس

هتل میت دپندنس

امکانات و خدمات رفاهی هتل میت دپندنس

با اقامت در این هتل, امکاناتی نظیر خدمات اتوبوسی و حمل و نقل رایگان، خدمات اتوکشی، راهنمای تورها و خرید بلیط جاذبه ها، همچنین مبادله ارز و صرافی، انبار چمدان و آسانسور در اختیارتان قرار خواهد گرفت. اگر می خواهید حیوان خانگی خود را همراه خود به هتل ببرید باید بدانید که این هتل انتخابی مناسب برای شما نیست, چراکه ورود حیوانات خانگی به داخل هتل ممنوع می باشد. مهمانان و مسافران هتل می توانند از ساعت 12 اتاق خود را تحویل بگیرند. فراموش نکنید که می بایس راس ساعت 12 اتاق خود را تخلیه کنید. کارکنان هتل به زبان های مختلفی از جمله مجارستانی, آلمانی, اسپانیایی و انگلیسی صحبت می کنند.
میز پذیرش هتل خدماتی همچون انبار چمدان, صندوق امانات ارائه می دهد. با توجه به نکات ایمنی که در این هتل برقرار است, کشیدن سیگار نیز در بخش های عمومی هتل ممنوع می باشد. اگر به خدمات ترانسفر فرودگاهی احتیاج داشته باشید, می توانید با پرداخت هزینه از این خدمات هتل استفاده نمایید. از دیگر امکانات رفاهی هتل می توان صبحانه با هزینه جداگانه, باربر و آسانسور و سیستم تهویه ی هوای مطبوع اشاره کرد.

امکانات تفریحی هتل میت دپندنس وین

با اقامت در این هتل می توانید از امکانات تفریحی هتل استفاده کنید. امکانات تفریحی هتل عبارت اند از: باشگاه سلامت و سونا, سالن بدنسازی و باشگاه, استخر سرپوشیده.

امکانات اتاق های هتل میت دپندنس وین

مجموع اتاق های این هتل 45 واحد است که امکانات بی نظیری را به مهمانان ارائه می دهند. از جمله امکانات این هتل می توان ینترنت وای فای رایگان، تلویزیون صفحه تخت، گاوصندوق دیجیتالی، اتاق رختکن و کمد، میز کار و همچنین حمام خصوصی با وان، دوش، سشوار در صورت درخواست و لوازم آرایشی-بهداشتی رایگان و تهویه مطبوع، سیستم گرمایشی مرکزی، اتاق نشیمن، تراس، امکانات اتوکشی، تخت های متحرک، تلفن با خط مستقیم و کفپوشی فرش شده را نام برد.

هتل میت دپندنس

هتل میت دپندنس

فاصله ی هتل تا جاذبه های گردشگری وین

ایستگاه مترو خیابان آلسر: ۶۵۰ متر است که با ۸ دقیقه پیاده روی از هتل به این ایستگاه مترو می رسید.
ساختمان پارلمان اتریش: این ساختمان زیبا در ۲٫۴ کیلومتری واقع شده و با ۹ دقیقه رانندگی یا ۱۸ دقیقه تراموا سواری به این ساختمان می رسید. پیاده هم نیم ساعت تا این مکان راه خواهید داشت.
موزه لئوپولد: این موزه تا محل اقامت شما تنها ۲٫۹ کیلومتر فاصله دارد. با ۱۰ دقیقه رانندگی یا ۲۵ دقیقه تراموا سواری به موزه می رسید. پیاده تنها نیم ساعت راه خواهید داشت.
خانه دومیر: ۳٫۲ کیلومتری شما واقع شده و با اتوبوس شماره ۱۳A و سپس تراموای ۴۴، در مدت زمان ۲۹ دقیقه به این خانه می رسید. با پای پیاده حدود ۴۰ دقیقه، طی این مسیر طول خواهد کشید.
کاخ بلودر: ۵٫۲ کیلومتر تا شما فاصله داشته که ماشین ۱۵ دقیقه ای شما را به محل می رساند. تراموای خط D و سپس خط ۴۴ را اگر سوار شوید در مدت ۴۰ دقیقه به این محل خواهید رسید.

اشتراک:

نظرات بسته اند