تور تابستانی ترکیه با هتل دلفین پالاس آنتالیا

0

اگر می خواهید با خرید تور تابستانی ترکیه به این کشور سفر کنید و اتفاقا آنتالیا را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب کرده اید، به شما پیشنهاد می کنیم که در ادامه مطلب با ما همراه باشید، چرا که قصد داریم یکی از هتلهای 5 ستاره آنتالیا را به شما معرفی کنیم.

آنتالیا بی شک یکی از بهترین گزینه ها برای سفر و گردشگری در تابستان است. در آنتالیا انواع تفریحات آبی و بسیار پر هیجان به راه است، تفریحاتی که در این هوای گرم تابستانی می چسبد.

در کنار تفریحات آبی البته، جاذبه هایی هم برای گردشگری وجود دارد، از دروازه هادیان که یکی از جاذبه های تاریخی آنتالیا است گرفته تا طبیعت زیبا و رودخانه دودن آنتالیا!

لازم به ذکر است که اگر در انتخاب هتل در تور آنتالیا تابستانی خود، دقت لازم را به خرج دهید، برای تفریحات آبی نیاز نخواهید داشت که از هتل خارج شوید چرا که همه چیز در آن هتل برای شما فراهم است.

هتلی که در ادامه قصد معرفی آن را داریم، از همین قاعده پیروی میکند. با ما باشید.

تور تابستانی ترکیه با هتل دلفین پالاس آنتالیا

تور تابستانی آنتالیا را بخرید و در این هتل با شکوه اقامت کنید. این هتل 5 ستاره یکی از بهترین هتلهای آنتالیا است و در میان مسافران از محبوبترین ها به شمار میرود. در ادامه ی مطلب به معرفی این هتل زیبا میپردازیم.

تور تابستانی آنتالیا | هتل دلفین پالاس

تور تابستانی آنتالیا | هتل دلفین پالاس

تور تابستانی آنتالیا | هتل دلفین پالاس

تور تابستانی آنتالیا | هتل دلفین پالاس

معرفی هتل دلفین پالاس آنتالیا

این هتل زیر مجموعه ای از هتلهای زیبای دلفین ترکیه است و قرار گیری آن در کنار آبهای زیبای مدیترانه و کوه های پوشیده شده از کاج تاروس آن را به یکی از مکان های مناسب برای اقامت تبدیل کرده است. همچنین به دلیل ارائه ی خدمات مناسب و با کیفیت و مشتری مداری، دلفین پالاس نام خود را در لیست بهترین هتلهای جهان به قبت رسانده است.

هتل دلفین پالاس

هتل دلفین پالاس

 

این هتل در مساحتی بسیار بزرگ ساخته شده است که 600 متر از آن به ساحل اختصاصی آن محدود شده است. از طرفی در این هتل 487 اتاق استاندارد، 40 اتاق خانوادگی، 24 اتاق اختصاصی، 6 اتاق برای معلولین ساخته شده است تا هر سلیقه ای را راضی کند. تمامی اتاقهای ذکر شده به امکاناتی نظیر دستشویی، سیستم تهویه هوا، تلویزیون ماهواره ای، مینی بار، سشوار، تلفن برای تماس های راه دور و محلی، جا رختی و گاو صندوق مجهز شده اند. در دلفین پالاس انواع رستوران های ایتالیایی، فرانسوی، چینی، ترکی و مکزیکی وجود دارد که مسافران میتوانند هر نوع غذایی که مایل هستند را سفارش داده و از آن لذت ببرند.

اگر قصد خرید تور تابستانی آنتالیا را دارید، رزرو این هتل یکی از بهترین هاست و فاصله ی اندک آن با فرودگاه یک ترانسفر کوتاه فرودگاهی را برایتان به ارمغان می آورد.

اشتراک:

نظرات بسته اند