معرفی سایت های فریلنسینگ مخصوص دورکارها

0

برون سپاری پروژه ها شکل جدید کسب و کار است که در فضای آنلاین بین کارفرما و افراد دورکار انجام می گیرد. به این صورت که در بهترین سایت های دورکاری ایران و جهان پروژه های به مزایده گذاشته می شوند و پیشنهاداتی برای انجام پروژه از طرف فریلنسر ها ارائه می شود در نهایت بنا به تشخیص کارفرما یک یا گروهی از افراد دورکار برای انجام پروژه انتخاب می شوند.

در کشور ما نیز وب سایت های متعددی از جمله پونیشا چند سالی است که پل ارتباطی بین کارفرما و فریلنسر ها شده اند. سرویس های بسیاری برای انجام چنین کارهایی وجود دارد کافی است تا تخصصی داشته باشید که بتوانید به صورت دورکاری انجام دهید آنوقت یافتن کار در این وب سایت ها چندان دشوار نخواهد بود.

در ادامه چند سایت برای کاریابی و بهبود عملکرد فریلنسرها معرفی می شود، هر کدام مزایای خاص خود را دارند. بودن یا نبودن نام سایتی در این لیست دلیلی بر تایید یا رد آن نیست.

LinkedIn’s ProFinder

تقریبا همه لینکدین را به عنوان یک سایت مرتبط با شغل می شناسند؛ اما آیا می دانستید که لینکدین در اکتبر یک سایت مخصوص فریلنسرها راه اندازی کرده است؟

اگر این خبر برایتان مهم است، قسمت ProFinder را چک کنید و به عنوان یک Pros اپلای کنید. ProFinder ابزاری است که به کسب و کارها کمک می کند تا بتوانند فریلنسرها را در حوزه های حسابداری، بازاریابی، توسعه دهنده و مشاوره کسب و کار پیدا کنند.

CrowdSource

فریلنسرها قبل از پیوستن به شبکه CrowdSource باید تعدادی آزمون و تمرین را بگذرانند. پس از پایان تست ها، می توانند پروژه ای را از میان پروژه های داخل سایت انتخاب کنند. این سایت همچنین کنترل هایی را برای سنجش کیفیت عملکرد فریلنسر ها در نظر گرفته است.

فریلنسینگ

فریلنسینگ

Aquent

این سایت پیشنهادهای شغلی دورکاری و محلی را به فریلنسرها پیشنهاد می دهد. این سایت همچنین یک نمایشگر روند استخدام هم دارد که شامل بخش های مصاحبه کاری، نمایش تکنیکی و بازبینی پرتفیلو است. در این سایت برای هر شخص یک پروفایل استعداد ساخته می شود که فریلنسرها با استفاده از آن می توانند برای پروژه ها اپلای کنند. مشاغل این سایت هر دو نوع موقت و دائم را شامل می شوند.

SimplyHired

این سایت با ارائه پیشنهادها در همه زمینه ها یک انتخاب بسیار عالی برای فریلنسرها است. یکی دیگر از مزیت های این سایت این است که فریلنسرها در این سایت می توانند از ۲۴ کشور دنیا و به ۱۲ زبان دنیا پروژه انتخاب کنند. بنابراین این سایت تنها مختص به انگلیسی زبانان نیست.

CloudPeeps

این سایت یک انتخاب عالی برای فریلنسرها با توانایی در حوزه های بازاریابی٬ روابط عمومی و ساخت تیم است. کاربران به راحتی یک شغل را در سایت ارسال می کنند و بعد از آن تا سقف ۱۰۰۰ کاربر می توانند برای این شغل رزومه ارسال کنند. وقتی یک فریلنسر عضوی از این شبکه شود، به راحتی می تواند پروژه های پردرآمد پیدا کند.

Freelance writing Gigs

Freelance writing Gigs به عنوان یک پلتفرم زیبای استاندارد جستجوی شغل شناخته می شود. این سایت فرصت هایی را به ویژه برای فریلنسرهای نویسنده ارائه می دهد. در حال حاضر موقعیت های شغلی نظیر نویسنده ورزشی، ترجمه و وبلاگ نویسی در این سایت وجود دارد. بهتر از همه این موارد، این است که این سایت محتواهایی را برای استفاده و راهنمایی فریلنسرها تولید می کند.

Contently

Contently یک سایت کانتنت مارکتینگ یا تولید محتوا است. این سایت همچنین یک شبکه را برای فریلنسرهای خلاق پیشنهاد می دهد. در این سایت فریلنسرها می توانند نمونه کارهای خود را به مشتریان نمایش دهند و در پایان بتوانند با مشتریان ارتباط برقرار کنند.

دورکاری

دورکاری

Toptal

با راه اندازی اخیر سایت Toptal Designers ٬ Toptal جای خود را به عنوان بهترین سایت برای توسعه دهندگان نرم افزار و طراحان محکم کرده است. افراد پس از ثبت نام در شبکه Toptal باید وارد یک پروسه رقابتی شدید بشوند که در آن مهارت های زبانی و شخصیتی افراد هم سنجیده می شود. فریلنسرهایی که بتوانند این مراحل را بگذرانند می توانند به مشتریان دسترسی داشته باشند.

Behance

Behance ابتدا به عنوان یک سایت برای قرار دادن نمونه کارها مشهور بود، اما اکنون به سایتی تبدیل شده است که طراحان فریلنسر می توانند برای پیدا کردن پروژه از آن استفاده کنند. اکنون در این سایت پروژه هایی برای طراحان رابط کاربری و طراحان گرافیک قرار دارد. بسیاری از این پروژه ها دائمی هستند یا برای انجام آن محدودیت مکانی وجود دارد؛ اما فریلنسرها می توانند از طریق آن، پروژه هایی هم برای دورکاری پیدا کنند.

اشتراک:

نظرات بسته اند