معرفی رستوران ایتالیایی داوین

0

اگر بخواهیم به معرفی رستوران های خوب ایتالیایی در تهران بپردازیم بدون شک داوین در میان لیست ما جای دارد. غذاهای ایتالیایی در میان ایرانیان بسیار پرطرفدار هستند و این به دلیل نزدیکی ذائقه ی ایرانیان با ایتالیایی ها است. رستوران های ایتالیایی بسیاری در تهران وجود دارد که غذاهای لذیذ ایتالیایی را سرو می کنند و حتی برخی دارای سرآشپز ایتالیایی هستند. در میان آنها رستوران ایتالیایی داوین در اشرفی اصفهانی یکی از بهترین ها به حساب می آید.

رستوران ایتالیایی داوین

رستوران ایتالیایی داوین

معرفی رستوران داوین

برای معرفی داوین باید گفت یکی از شیک ترین رستورانهای ایتالیایی شهر تهران به حساب می آید. داوین از دکوراسیونی لوکس بهره برده است و به جای میز و صندلی و نیمکت ساده ی رستوران  با کاناپه های رستوران چرمی و چوبی تزئین شده است. این عناصر سبب شده اند که رستوران بسیار شیک تر به نظر برسد. رنگ غالب در دکوراسیون رنگ قهوه ای است که خود باعث شده است این رستوران رنگ و رویی کلاسیک به خود بگیرد. فضای شیک و آرام رستوران سبب شده است افراد بسیاری به آن مراجعه کرده و جمع های دوستانه ی خود را در آن سپری کنند.

رستوران ایتالیایی داوین

رستوران ایتالیایی داوین

در داوینانواع پاستاها، پیتزاها و سوخاری ها با بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه  سرو می شود.
باید گفت این رستوران ظرفیت پذیرایی از 70 نفر را دارد و در اطراف آن به راحتی می توان جای پارک پیدا کرد. استفاده از بهترین تجهیزات رستوران سبب شده است که بر محبوبیت آن افزوده شود. البته از سرویس دهی عالی پرسنل مجرب و آموزش دیده ی آن نمیتوان گذشت.

آدرس رستوران ایتالیایی داوین:اشرفی اصفهانی، خیابان پیامبر شرقی، بعد از خیابان سلمان فارسی، پلاک 23

اشتراک:

نظرات بسته اند