معرفی ربات تلگرامی، ویرایشگر موسیقی

0

امروز پیر و جوان و بزرگ و کوچک از پیام رسان تلگرام استفاده می کنند. کاربرد این پیام رسان در طول روز انقدر زیاد است که دیگر تنها به جای جایی اطلاعات روزانه خلاصه نمیشود.

بسیاری از افراد فروشگاه های خود را بر بستر تلگرام‌ میسازند و بسیاری دیگر از تلگرام برای ویرایش عکس، موزیک و بسیاری موارد دیگر استفاده می کنند.

این ربات های تلگرامی هستند که وظیفه های مختلفی را بر عهده می گیرند.

ربات تلگرامی که در این ‌مطلب معرفی خواهیم کرد، رباتی برای ویرایش موزیک است. یعنی شما با استفاده از این ربات می توانید هر فایل صوتی که در تلگرام پشتیبانی میشود را ویرایش کنید.

معرفی ربات ویرایشگر موزیک

معرفی ربات ویرایشگر موزیک

با ربات Musicmanagerbot@ آشنا شوید.

مانند فراخوانی سایر ربات های تلگرامی، کافیست تا تا در جست و جوگر مخاطبین تلگرام یا در صفحه ای سفید نام این ربات را بنویسید.
پس از فراخوانی ربات، کافیست روی دکمه استارت ضربه بزنید تا این ربات شروع به کار کند. شما به وسیله ی این ربات می توانید برخی از فایل های صوتی را ویرایش و برخی دیگر را به ویدئو تبدیل کنید.
ویرایشگر موزیک کارهایی مثل ویرایش تگ آهنگ ها، تبدیل وُیس به mp3 و بر عکس، برش زدن فایل mp3 و تبدیل آن به وُیس، جستجوی موزیک و امضای صوتی را برایتان انجام می دهد تا برای دسترسی به این امکانات نیازی به اپ های متفرقه نداشته باشید.
امکانات این ربات برای تبدیل ویس به ویدئو هم بسیار جالب است. به لطف پشتیبانی این ربات از حالت تصویر در تصویر، می توانید ویدئو را به تمام قسمت های تلگرام نیز بفرستید.
همچنین شما می توانید از این ربات برای ساخت کلیپ های موزیکال که از ترکیب عکس و موسیقی و کپشن پدید می آید، استفاده کنید.
البته لازم به ذکر است که تمامی این امکانات به رایگان در اختیارتان قرار نمی گیرد و شما تنها می توانید در زمان محدودی از آن استفاده کنید. پس از اتمام این مدت میبایست حق عضویت پرداخت کنید و از امکانات آن بهره مند شوید.

اشتراک:

نظرات بسته اند