معرفی ربات؛ کافی شاپ بیابید

0

هوا سرد شده است و یک جای دنج و گرم بیشتر از هر مکانی لذت بخش است. درست است که قدم زدن در باران و برف و برگ های پاییزی بسیار لذت بخش است، اما در نهایت، رفتن به یک کافه دنج و خوردن نوشیدنی گرم، لذت گشت و گذار را تکمیل خواهد کرد.
در هر جای که باشید، اینکه به کدام کافه بروید برایتان سوال است. مثلا ممکن است در خیابانی باشید که کافه ای که میشناسید با آن فاصله ی زیادی داشته باشد.
آیا باید به کل از رفتن به کافی شاپ و نشستن روی صندلی کافی شاپ و سفارش از منوی آن را فراموش کنید؟
خیر. کافیست تا با ادامه ی مطلب با ما همراه شوید تا به شما بگوییم راه کار چیست؟

با این ربات کافی شاپ بیابید

اینبار هم تلگرام به کمکتان می آید. به لطف پیشرفت تکنولوژی و استفاده ی بیشتر از ربات ها، می توانید نیازهای خودتان را راحت تر از قبل برطرف کنید.

ربات coffeenabot

ربات coffeenabot

معرفی ربات تلگرام؛ ربات coffeenabot

همانطور که از نام این ربات پیداست، شما می توانید با این ربات، نزدیک ترین کافه به خود را پیدا کنید. شاید بتوان این ربات را یکی از کاربردی ترین ربات های تلگرام دانست.
با استفاده از این ربات، نه تنها نزدیک ترین کافه به خود را پیدا خواهید کرد، بلکه می توانید از منوی آن اطلاع یابید و اطلاعات تماس با آن را به دست آورید.
کار با آن هم آسان است. در کسری از ثانیه و چند اشاره ی کوچک می توانید تمام اطلاعات مورد نظر در رابطه با کافی شاپ را به دست آورید.
اما باید بگوییم که این ربات در جست و جوی کافی شاپ ها کمی مشکل دارد. چرا که باید گفت که همیشه ربات ها نمیتوانند دقیق عمل کنند. اما این ربات با ویژگی خاصی که دارد روی عیب و نقص هایش سرپوش می گذارد.
به کمک این ویژگی، می توان با ارسال لوکیشن های مختلف به Coffeena، از تمام کافی شاپ های خوب آن منطقه با خبر شد. خوشبختانه Coffeena در این بخش عملکرد بهتری از خود نشان می دهد و نتایج دقیق تری در اختیار کاربر می گذارد.
نام این ربات را به خاط بسپارید تا در مواقع حساس برای یافتن یک کافی شاپ خوب، از آن بهره ببرید.

اشتراک:

نظرات بسته اند