معرفی دو شرکت مفید برای فریلنسرها

0

بر اساس گزارشی که در سال 2016 صورت گرفت، 55 میلیون از جمعیت کشور آمریکا مشاغل آزاد دارند. این مطالعه تحت عنوان «شغل آزاد در آمریکا» منتشر شد. این آمار نشان می دهد که بیش از 35 درصد از جمعیت کل آمریکا به کار آزاد مشغول هستند.

بر اساس همین تحقیق 73 درصد کسانی که مشاغل آزاد دارند معتقدند که تکنولوژی در کارشان تاثیر مستقیمی دارد. اگر شما هم از کسانی هستید که به دنبال آگهی های استخدام فریلنسر فوری هستید این مطلب را تا انتها بخوانید.

در ادامه نظرات دو سازمان اجرایی در زمینه مشاغل آزاد آورده شده است. نام این دو مرکز Fiverr و Upwork است. با مطالعه ی این بخش اطلاعات مهمی در مورد آینده مشاغل آزاد به دست می آید.

شرکت Fiverr حلال مهمترین مشکل مشاغل آزاد

دیوید مانلا، رئیس بخش اجرایی شرکت Fiverr بیان می کند که معتقد است Upwork راه حل بزرگترین مشکل پیش روی مشاغل آزاد، یعنی پیدا کردن کار است. او معتقد است که از طریق راه اندازی یک سیستم آنلاین و سازماندهی آن قادر به حل این مسئله است. بزرگترین نگرانی افرادی که به دنبال راه اندازی یک کار آزاد هستند، پیدا کردن مشتری است.

بهترین مزیت همکاری این افراد با شرکت Fiverr پایان دادن به این نگرانی است. زیرا این شرکت می تواند برایشان مشتری پیدا کند. به این ترتیب افراد مجبور نیستند وقت زیادی برای پیدا کردن مشتری تلف کنند و در نتیجه بهتر روی کار تمرکز می کنند.

خدمات خاص شرکت Upwork برای فریلنسرها

شوشانا داتشکرون ساز و کار شرکت خود را به این صورت بیان کرد. «شرکت Upwork علاوه بر پیدا کردن مشتری برای مشاغل آزاد، به آن ها در پیگیری پرداخت ها هم کمک می کند.

رسیدگی به فرستادن فاکتورها، بررسی بدهی افراد و گرفتن دستمزدها و مسائل دیگر از این قبیل نیازمند صرف وقت بسیاری است.

شرکت Upwork کنترل این مسائل را برای افراد انجام می دهد. و زمان زیادی را برای افرادی که مشاغل آزاد دارند، ذخیره می کند. این شرکت با استفاده از برنامه کاری مشاغل آزاد که از طریق ذخیره شدن اطلاعات بدست می آید، این کنترل را می تواند اعمال کند. این به شما کمک می کند که مطمئن باشید که مشتری ها تمام پولی که باید را به شما پرداخت کند.

اشتراک:

نظرات بسته اند