تورهای تابستان اروپا با بازدید از جزیره آزور

1

چنانچه با جست و جو در اینترنت، به تورهای تابستانی اروپا برسید، در خواهید یافت که بیشتر آژانس های مسافرتی، مقاصدی مشخص برای تورهای تابستانی اروپا در نظر گرفته اند! مقاصدی مشخص چون فرانسه ، ایتالیا و اسپانیا.

اما آیا می دانید که برای گردشگری در اروپا مقاصد بسیار زیبای دیگری هم وجود دارد که از دید مسافران پنهان مانده است؟ با ما باشید چرا که قصد داریم در این مطلب به معرفی یکی از جاذبه های گردشگری در اروپا بپردازیم که برای گردشگری بسیار مناسب است.

آزور کجاست؟

فارغ از اینکه لیدرهای تورهای اروپایی، مسافرانشان را به کدام شهر ها و جاذبه های گردشگری دعوت میکنند، ما در این بخش از خبر گردشگری مان شما را به یک سرزمین زیبا و جزیره ای سرسبز در اروپا خواهیم برد، جزیره ای که شاید کمتر نامی از آن برده شده است.

جزیره ی آزور

جزیره آزور در غرب لیسبون پرتغال و در اقیانوس اطلس قرار گرفته است .این جزیره ی زیبا از 1766 کوه آتشفشان پدید آمده است که از آنها تعداد 9 تای آنها هنوز فعال هستند. کند و کاو های انجام شده در این منطقه خبر از وجود بیش از 300 حفره ی آتشفشانی از جمله غارها، دره ها و ترک ها میدهند.

جزیره آزور

جزیره آزور

این چشم انداز زیبا به وسیله ی دهانه های خشک، دهانه های دریاچه ای و چشمه های آب گرم پر شده است. در دریای این جزیره نیز چشمه های گرم زیر دریایی نیز میجوشند. کوه زیبا و با شکوه پیکونیز همانند ثروت عظیم و دست نخورده در این منطقه خودنمایی میکند.

جزیره آزور

جزیره آزور

آتشفشان های این مجمع الجزایر در نوع خود متفاوت هستند که همین امر به یک جاذبه تبدیل شده است که این خود شاهد عینی به قدرت طبیعت ، و پایه و اساس تجارب بسیار ویژه است.

جزیره آزور

جزیره آزور

 

 

آزور

آزور

اشتراک:

۱ دیدگاه