معرفی بیمه آتیه کودک و نوجوان

0

بیمه عمر شامل زیر شاخه هایی میشود که بخشی از آن مربوط به آینده کودکان و نوجوانان است. در این نوع بیمه علاوه بر بیمه کردن فرزندمان، برای آینده اش می توانیم با پرداخت مبالغ ناچیز سرمایه ای پس انداز کنیم. و این عمل را میتوانیم تا 30 سال ادامه دهیم. برای استعلام بیمه عمر کلیک کنید.

طرح های بیمه آتیه کودک و نوجوان به شما این امکان را می دهد به صورت منظم و مستمر برای آینده مالی فرزند خود پس انداز کنید.

در میان انواع مختلف حساب و پس اندازها، طرح بیمه آتیه کودک و نوجوان دارای قابلیت ویژه و منحصر به فردی می باشد، چرا که علاوه بر برخورداری از خصوصیات بیمه، ماهیت تشکیل سرمایه و پس انداز نیز دارد، که این سرمایه و پس انداز می تواند برای تامین مواردی از قبیل: تهیه مسکن، هزینه ازدواج، هزینه های تحصیلی و … مورد استفاده قرار گیرد.

نحوه پس انداز در بیمه آتیه کودک و نوجوان

شما می توانید از در آمد ماهیانه خود بخشی را که برای آن برنامه ریزی و یا صرف هزینه های مختلف می شود را به این پس انداز اختصاص دهید و از مبالغ کوچک و پس انداز های مختصر خود صندوق مالی ارزشمندی را برای آینده فرزندان خود ایجاد نمائید.

حق بیمه های پرداختی شما با اختصاص نرخ سود تضمینی در صندوق پس انداز شما انباشته می شود. این اندوخته، طی سالهای بعد با افزوده شدن حق بیمه ها و سود آنها، افزایش یافته و پس اندازی قابل توجه و مطمئن را برای آینده مالی فرزندان شما فراهم می کند.

مزایای بیمه آتیه نسبت به سایر حساب و پس انداز ها

بیمه آتیه کودکان

بیمه آتیه کودکان

در طرح بیمه آتیه کودک و نوجوان شما با کمترین پرداخت از بالا ترین سود پرداختی برخوردار می شوید. پس انداز و صندوق جمع آوری شده در انتهای قرارداد نیز به صورت یکجا به شما پرداخت می شود.

نکته قابل توجه در این بیمه نامه این است که سرمایه پرداخت شده در پایان، تسهیلات و یا وام نبوده و نیز باز پرداخت ندارد و سود خالص شما از این سرمایه گذاری و پس انداز می باشد و برای هزینه های مختلف از آن می توانید استفاده کنید.

انواع بیمه نامه آتیه کودک و نوجوان

* بیمه تحصیلات فرزندان

* بیمه عمر و پس انداز کودک و نوجوان

* بیمه عمر و آتیه نوزادان

اشتراک:

نظرات بسته اند