معرفی بازی فکری Super Monster Ball

0

بازی های فکری که ساعت ها کاربران را سرگرم می کنند هدیه ای از جنس سرگرمی هستند که اسمارت فون ها به ارمغلان آوردند. Super Monster Ball یکی از بهترین ها دراین زمینه است.

این بازی سرگرم کننده یک بازی کم حجم فکری است که قابل نصب بر روی اندروید 4.1 به بالا است. در این بازی شما باید با به دست آوردن زاویه شلیک توپ هایی را به سمت آجر های موجود در بازی شلیک کنید و آنها را ازبین ببرید.

در واقع با کمی تمرین فوت و فن بازی را می آموزید. این بازی نسبت به بازی هایی مانند باقلوا یا آمیرزا که بازی با حروف و کلمات هستند ساده تر است. شاید هنوز هم دنبال جواب بازی آمیرزا باشید اما بد نیست بازی Super Monster Ball را نیز تجربه کنید.

این بازی قوانین فیزیک و مهارت شما را به چالش می کشد، سبک بازی ساده است کافیست تا هدف گیری کنید سپس انگشت خود را بکشید و رها کنید تا توپ پرتاب شود و به راحتی همه آجرهای موجود بر روی صفحه را بشکنید!

همچنین با ضربه زدن به توپ ها می توانید مهمات بیشتری را بدست بیاورید.

Super-Monster-Ball-2

Super-Monster-Ball-2

از ویژگی های مفید بازی میتوان به رایگان بودن آن اشاره کرد. از طرفی این بازی پایانی ندارد و همواره باید رکوردتان را بهبود ببخشید که این خود میتواند یک عامل رقابتی باشد.

کنترل ساده بازی و روان بودن آن نیز باعث شده تا کاربران خستگی احساس نکنند و تازمانی که شارژ باتری گوشی تمام نشده به بازی ادامه دهند.

به راحتی با کنترل های ساده بازی را انجام دهید

– پیشنیاز : اندروید 4.1 و بالاتر
– حجم فایل : 11.80 مگابایت
دانلود با لینک مستقیم

اشتراک:

نظرات بسته اند